Dni otwarte z ploterami Artemis – już 14 i 18 listopada 2014

2014-11-12

Artemis to marka wyselekcjonowanych ploterów drukujących, UV, tnących i laserowych w cenach nierzadko 2-krotnie niższych od ich odpowiedników japońskich i europejskich. Czy za tak niską ceną stoi dobra jakość? Wystarczy przyjechać na Dni Otwarte z ploterami Artemis do Opola i przekonać się samemu.


Zapraszamy do Opola na Dni Otwarte z ploterami Artemis. Zaprezentujemy w naszym centrum demonstracyjnym kilka nowości oraz nasze najpopularniejsze drukarki wielkoformatowe. Największym urządzeniem będzie nowy ploter UV typu flatbed - Artemis FR 250 UV o szerokości zadruku 250 cm. Drugą nowością z jaką będziecie mogli Państwo się zapoznać będzie drukarka Artemis DTG 1 przeznaczona do zadruku koszulek. Nie zabraknie także najpopularniejszych modeli na rynku takich jak eko-solwentowy Artemis 1601 o szerokości 160 cm, dostępnego w rewelacyjnej cenie oraz równie popularnego twardo-solwentowego plotera Artemis KM 3200 o szerokości 3.20 m. Każdy z uczestników otrzyma prezent – 3 rolki testowe polskich materiałów Ikonos. - zachęca do przyjazdu Paweł Stania, z działu marketingu Artemis.

Ploter eko-solwentowy – Artemis 1601

Eko-solwentowy Artemis 1601 charakteryzuje się parametrami nie odbiegającymi od możliwości maszyn europejskich i japońskich. Za wysoką jakością drukarki 1601 odpowiada 1440-dyszowa głowica DX7, która umożliwia druk w rzeczywistej rozdzielczości 1440 dpi. Maksymalna prędkość druk tego modelu to prawie 20 m2/h. - w skrócie zachęca do sprawdzenia plotera Paweł Stania.

Ploter solwentowy – Artemis KM 3200

KM 3200 to jedna z najpopularniejszych, twardo-solwentowych, 3-metrowych drukarek na polskim rynku. W ponad 150 zainstalowanych w kraju maszynach nie wymieniono do tej pory żadnej głowicy, co świadczy o długowiecznej i przemyślanej konstrukcji. Ploter osiąga rzeczywistą prędkość ponad 100 m2/h uzyskaną i potwierdzoną przez użytkowników!

Ploter UV – Artemis FR 250 UV

Ten ploter UV zadebiutował na rynku jesienią tego roku. Jest to flatbed o szerokości zadruku 250 cm z możliwością druku na materiałach rolowych. Wyposażony w 14-pikolitrowe głowice Konica Minolta, kolor biały i atrakcyjną cenę zachęcie wiele rozwijających się drukarni wielkoformatowych. Zapraszam na testy do Opola! – mówi Stania.

Drukarka do koszulek – Artemis DTG 1

Artemis DTG 1 to oparta na głowicach i podzespołach Epson drukarka do zadruku bezpośredniego na koszulkach, t-shirtach, fartuchach, chustach i innych produktach tekstylnych. Dzięki specjalnym atramentom wnikającym w strukturę materiału, po utrwaleniu, produkt jest odporny na czynniki zewnętrzne, pranie czy prasowanie. DTG 1 drukuje z jakością fotograficzną w palecie CMYK, maksymalnie 2880x1440 dpi. Kolor biały (stosowany na 4 kanałach) używany jest do poddruku na ciemne tkaniny. Urządzeni posiada duży stół roboczy o obszarze zadruku 42 x 105 cm. Jego wysokość jest regulowana w sposób automatyczny do wysokości 15 cm. Produktywność drukarki sięga ok. 11 koszulek na godzinę. - kończy przedstawiciel dystrybutora.

Szczegóły Dni Otwartych i rejestracja na stronie dystrybutora ploterów Artemis.

www.artemisprinters.eu

Źródło: Artemis