Dodaj ofertę za darmo

Dni Otwarte firmy Perfecta w Bautzen

2013-09-20

Avargraf zaprasza do odwiedzenia firmy Perfecta Schneidemaschinenwerk GmbH – której jest wieloletnim przedstawicielem na rynku polskim - podczas Dni Otwartych, organizowanych wspólnie z firmą GUK. Odbędą się one w dniach od 25 do 27 września br. w godzinach od 9.00 do 18.00 w siedzibie firmy Perfecta w Niemczech - w Bautzen przy ulicy Schafferstraβe 44. Tematem przewodnim imprezy będzie „Cięcie – falcowanie – klejenie”.

Głównym punktem tematycznym planowanych prezentacji podczas tegorocznych Dni Otwartych firmy Perfecta będzie utrząsanie, cięcie i falcowanie papierów o niskich gramaturach, stosowanych do druku ulotek farmaceutycznych, kosmetycznych i innych podobnych produktów. Oprócz tego - przy zastosowaniu klejarki Bookline Plus - będzie wykonywana na miejscu broszura klejona, a następnie obcinana na trójnożu. Całość tego procesu będą mogli śledzić goście odwiedzający firmę Perfecta w tych dniach. Będą oni mieli również możliwość zapoznania się z produkcją i końcowym montażem innych urządzeń oferowanych przez firmę Perfecta i jej partnerów – w tym także przez Avargraf.

W zakresie cięcia firma Perfecta zaprezentuje system Perfecta 132, składający się z: krajarki Perfecta 132 TS - ze swobodnym tylnym stołem i bocznym napędem z podwójną śrubą pociągową, opuszczanymi bocznymi marginesami stołu po prawej i po lewej stronie oraz systemem automatycznego odprowadzania ścinek ASE; ładowacza Perfecta BB 3 - do automatycznego pobierania wsadów do cięcia z podstawionej palety i ich transportu do tylnej części stołu krajarki; automatycznej utrząsarki Perfecta BASA 3 - do dokładnego przygotowania zadrukowanych arkuszy z równaniem ich kantów przed cięciem i transportu do przedniej części stołu krajarki; układacza stosu Perfecta BA 3 - do automatycznego układania stosu z równaniem kantów arkuszy.

Firma Perfecta zaprezentuje ponadto system umożliwiający cięcie i falcowanie - Perfecta 92, składający się z: krajarki Perfecta 92 TS - wraz z opcjami automatycznego odprowadzania ścinek ASE, siodła obrotowego, stołu do cięcia i stołów bocznych z mikroperforacją; podnośnika stosu Perfecta BSH 3-650; utrząsarki Perfecta BSB 3 L professionell; układacza stosu Perfecta BA 2 Ne; falcerki GUK FA 51/8-4 FL2-50 MV-X9 - do falcowania ulotek farmaceutycznych, kosmetycznych i innych podobnych produktów w postaci tzw. outsertów - z samonakładaczem z wysokiego stosu, pierwszym agregatem falcującym z ośmioma kieszeniami falcującymi, drugim agregatem falcującym z czterema kieszeniami falcującymi, trzecim agregatem falcującym nożowym do łamania równoległego z łączeniem obu skrzydełek użytku klejem po wykonaniu ostatniego złamu i z wykładania na niski stos.

W zakresie cięcia i klejenia podczas Dni Otwartych firma Perfecta zaprezentuje natomiast klejarkę Perfecta Bookline Plus - pięcioszczękową z klejownikiem na klej PUR, ze zintegrowanym zbiornikiem do topienia kleju i stacją podgrzewającą, o wydajności mechanicznej 500–2000 taktów/godz. Format użytku wynosi tu: wysokość 110–430 mm, szerokość 105–320 mm, grubość 2–70 mm.

Podczas Dni Otwartych będzie można również zobaczyć trójnóż Perfecta SDY-TS z wyposażeniem do napylania silikonu, opcjonalnie - z możliwością obcinania użytku z czterech stron.

Źródło: Poligraficzna Agencja Informacyjna PrintinPoland.com

Aktualności

2017-06-05 13:09:00 | Komentarze: 0

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Podczas zakończonych niedawno targów Fespa stowarzyszenie European Digital Press Association, zrzeszające europejskie magazyny dedykowane technologiom cyfrowym, wręczyło nagrody EDP Awards za rok 2017. Wśród wyróżnionych rozwiązań znalazły się m.in. zaawansowane atramenty UV LED firmy Agfa Graphics, stosowane w jej ploterach z serii Anapurna i Jeti, bazujących na energooszczędnej technologii UV LED. Kilka z tych urządzeń, m.in. debiutujący na targach Fespa 2017 model Jeti Tauro H2500 LED, można było obejrzeć podczas prezentacji odbywających się na stoisku belgijskiego producenta. Zasilające je atramenty UV LED uzyskały nagrodę EDP Award 2017 za „wyjątkową jakość i innowacyjność”.

Innowacyjny ploter Agfa Anapurna H2050i LED w parku sprzętowym firmy AdRepublic

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska

Wydłużone terminy płatności – jak sobie z nimi radzić?

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

„Innowacyjne opakowania” – 10 bezpłatnych zaproszeń VIP

Grafpol na targach w Cosmopack we Bolonii

RemaDays Warsaw zakończone

Nowy Rok, Nowe Produkty, Nowe oferty, NOWI WYSTAWCY...

Targi Packaging Innovations – co czeka na gości podczas VII edycji?