"Ciecie - REAKTYWACJA" - Dzień Otwarty Jet Media

2008-04-10

„Grafika reklamowa” i „cięcie” to pojęcia nierozerwalnie związane ze sobą. Dlatego właśnie cięcie oraz narzędzia ułatwiające jego wykonanie: plotery tnące, plotery drukująco – tnące, trymery, oczkarki będą tematem kolejnego spotkania w Jet Media.

Postęp technologiczny spowodował ze trymery stały się powszechne. Sklepy, szkoły, małe agencje reklamowe, kluby sportowe, czy komisy samochodowe uzbrojone w niewielkie urządzenia tnące mogą same wykonać zarówno grafiki jak i odzież reklamową. Firmy z większymi aspiracjami mogą dysponować jednym uniwersalnym urządzeniem drukującą - tnącym które daje nieograniczone możliwości tworzenia. Maszyny Roland to jedyne na świecie plotery tnąco-drukujące. Druk wysokiej jakości i cięcie realizowane tą samą maszyną to najlepsze rozwiązanie dostępne obecnie na rynku.Odwiedź Jet Media 18 kwietnia i przekonaj się ze to prawda.

Program spotkania:
1054 - Powitanie gości
Wykłady:

1100 - „Plotery tnące małe i duże” - od plotera burkowego STIKA do modeli VP i XC
1120 - „Plotery drukująco - tnące ” – technologia, zastosowanie i zalety
1140 - „Oprogramowanie do wycinania przy pomocy maszyn Roland. Przygotowanie pliku do druku i cięcia na jednej maszynie”
1200 - „Przycinanie, oczkowanie, laminacja” - stosowanie narzędzi do przycinania KEENCUT, oraz oczkarek ręcznych.
1220 - Nowości w mediach – Folie RitRama i Digit.

1240 - Przerwa

1300 - Zajęcia praktyczne:
· Wycinanie i tworzenie aplikacji z użyciem ploterów STKA, oraz GX – banery, tablice reklamowe, witryny
· Druk wysokiej jakości, wycinanie i tworzenie aplikacji z użyciem ploterów drukująco - tnących Roland VP i XC – banery, rollupy, koszulki, naklejki, druk spersonalizowany
· Druk, laminacja, wycinanie – tworzenie aplikacji laminowanych i trwałych oznakowań
· Przycinanie urządzeniami KEENCUT
· Oczkowanie ręczne.

1500 – Zakończenie spotkania

Szkolenie jest bezpłatne, jedynym warunkiem wzięcia udziału jest przesłanie do Jet Media elektronicznego formularza dostępnego na stronie www.jetmedia.pl

Dodatkowe informacje: Jet Media Sp. z o.o. - www.jetmedia.pl