BSC Drukarnia Opakowań S.A. w rankingu Forbesa

2012-03-05

BSC Drukarnia Opakowań S.A. w tegorocznym zestawieniu Diamentów Forbesa 2012 w kategorii obrotów 50-250 mln zł zajęła 206 miejsce w Polsce i 24 w Wielkopolsce.

BSC Etykiety (obecnie BSC Pharmacenter), spółka zależna BSC Drukarnia Opakowań S.A., w kategorii obrotów 5-50 mln zł uplasowała się na 679 pozycji w kraju i 118 w Wielkopolsce.
Diamenty Forbesa to wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom, które cechuje dynamiczny wzrost wartości rynkowej. Wynik oparty jest na niezależnych ekspertyzach badawczych, przez co uważany jest za jeden z bardziej obiektywnych rankingów.
W tegorocznym rankingu znalazło się łącznie 2051 firm (181 w kategorii firm dużych, 556 w kategorii firm średnich i 1314 w kategorii firm małych).

BSC Drukarnia Opakowań S.A. zajęła 62 miejsce w prestiżowym rankingu Giełdowa Spółka Roku. Do udziału w plebiscycie kwalifikowane były wszystkie 428 podmioty notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Plebiscyt Giełdowa Spółka Roku, organizowany przez redakcję Pulsu Biznesu razem z Instytutem Badawczym Pentor, to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking na rynku. Nominacji laureatom rankingu Giełdowej Spółki Roku udzielają analitycy giełdowi, doradcy inwestycyjni i maklerzy reprezentujący domy i biura maklerskie, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne, inwestycyjne i powiernicze, departamenty kapitałowe banków oraz firmy konsultingowe z całego kraju. Wystawiają oni noty w specjalnej ankiecie podzielonej na 5 kategorii: kompetencje zarządu, jakość produktu i usług, relacje z inwestorami, perspektywy rozwoju oraz sukces roku 2011.

W tegorocznej edycji sondażu wzięło udział 180 respondentów w grupach: 59 analityków, 68 doradców i 53 maklerów.
Aktualności

2019-10-15 11:38:18 | Komentarze: 0

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Podczas tegorocznych targów Labelexpo Europe 2019 firma Nilpeter skoncentrowała się na prezentacjach dwóch wysokowydajnych maszyn wąskowstęgowych: pokazywanej po raz pierwszy FA-22, dedykowanej zadrukowywaniu i uszlachetnianiu różnorodnych podłoży, oraz znanego już z rynku modelu FA-17, wzbogaconego o szereg opcji wykańczających i uszlachetniających m.in. w technice inkjetowej. Firma zaanonsowała też inną światową premierę w swojej ofercie: maszynę FA-26, przeznaczoną do realizacji niskonakładowych etykiet i opakowań giętkich na wstędze o szerokości 660 mm. Z myślą o zwiedzających z Polski, na stoisku obecni byli przedstawiciele Koenig & Bauer (CEE) - wyłącznego dystrybutora marki Nilpeter w naszym kraju.

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska

Wydłużone terminy płatności – jak sobie z nimi radzić?

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

„Innowacyjne opakowania” – 10 bezpłatnych zaproszeń VIP

Grafpol na targach w Cosmopack we Bolonii

RemaDays Warsaw zakończone