Avery Supreme Wrapping Film Easy Apply RS - nowe folie Avery Dennison do oklejania pojazdów

2008-11-19

W ofercie Avery Dennison Graphic & Reflective Products pojawiły się nowe folie wylewane, przeznaczone na rynek grafiki pojazdowej – Avery Supreme Wrapping Film Easy Apply RS. Jak zapewnia producent, podłoża te oferują szereg korzyści jego użytkownikom, projektantom i osobom zajmującym się oklejaniem aut.

Avery Supreme Wrapping Film Easy Apply RS to folie o wydłużonym okresie wytrzymałości i wysokim poziomie elastyczności, pozwalające – jak zapewnia producent – na szybką i dokładną aplikację oraz uzyskanie atrakcyjnego efektu wizualnego. Wykorzystano w nich opatentowaną przez firmę technologię klejenia Avery Easy Apply RS, eliminującą problemy związane z pojawiającymi się zazwyczaj przy aplikacji pęcherzykami powietrza. Folie są oferowane w szerokiej gamie kolorów, w tym białym i czarnym, a także w barwach dostosowywanych do indywidualnych potrzeb klienta (w tym kolorach z palety Pantone). Charakteryzują się także długim okresem żywotności.

Folie Avery Supreme Wrapping Film Easy Apply RS zaprojektowano z myślą o optymalizacji czasu niezbędnego na uzyskanie zadowalającego efektu o wysokiej jakości i odpowiedniej wytrzymałości. Są to niezwykle ważne czynniki na współczesnym, szybko zmieniającym się rynku grafiki pojazdowej, który w dużej mierze zależy od dostępności odpowiednich zasobów ludzkich.

Dodatkową korzyścią jest możliwość szybkiego i bezproblemowego usunięcia folii nawet po długim okresie jej użytkowania, gdy nadchodzi pora sprzedaży samochodu lub przygotowywana jest nowa kampania reklamowa wykorzystująca grafikę aplikowaną na aucie. Zdaniem producenta wprowadzone właśnie do sprzedaży podłoża są najlepszym obecnie wyborem wśród dostępnych obecnie na rynku folii do oklejania samochodów.

Dodatkowe informacje na temat folii Avery Supreme Wrapping Film Easy Apply RS można znaleźć u autoryzowanych dystrybutorów Avery Graphics, których aktualna lista jest dostępna na stronach internetowych www.europe.averygraphics.com

Dodatkowe informacje na temat produktów firmy Avery Dennison: www.europe.averygraphics.com

Opracowanie merytoryczne informacji (na podstawie materiałów Avery Dennison): PAI