„Magia w służbie koloru” - nowa promocja drukarek magicolor

2011-09-09

Trwa akcja promocyjna Konica Minolta „Magia w służbie koloru”. Każdy, kto zdecyduje się na zakup wybranych urządzeń z serii magicolor, otrzyma w prezencie najbardziej oczekiwaną grę komputerową tej jesieni – „Wiedźmin 2. Zabójcy królów”.

Promocją objętych jest sześć urządzeń magicolor: trzy kolorowe drukarki laserowe oraz trzy urządzenia wielofunkcyjne. Oferta skierowana jest do szerokiej grupy konsumentów – użytkowników domowych poszukujących produktów prostych w obsłudze i niezawodnych, a przy tym nowoczesnych i wyróżniających się dodatkowymi funkcjami oraz właścicieli małych i średnich firm, którzy oczekują przede wszystkim wysokiej jakości i wydajności. Oprócz funkcji typowych dla urządzeń tej klasy, dodatkowo urządzeń serii 1600 można używać do druku termotransferowego na różnych podłożach.Klienci indywidualni zwracają szczególną uwagę na najprostsze z objętych promocją urządzeń, magicolor 1600w, cechujące się doskonałym współczynnikiem jakość/cena. Dla bardziej wymagających użytkowników dedykowanym rozwiązaniem jest drukarka magicolor 3730DN, na której można drukować nie tylko standardowe dokumenty, ale także plakaty, broszury lub inne materiały promocyjne z wykorzystaniem różnych nośników np. kopert, pocztówek oraz papieru z makulatury. Ponadto, urządzenie charakteryzuje się szybkością pracy i niewielkim rozmiarem.

W ofercie promocyjnej znajdują się także laserowe urządzenia wielofunkcyjne, idealne dla małych i średnich firm oraz pojedynczych działów w większych przedsiębiorstwach. Magicolor 1680MF, magicolor 1690MF oraz
magicolor 1690MF-d efektywnie i ekonomicznie wypełniają typowe i zaawansowane zadania biurowe – drukowanie, skanowanie, kopiowanie (także dwustronne), drukowanie znaków wodnych czy faksowanie bez konieczności druku.

Sugerowane przez producenta ceny urządzeń wahają się od 400 do 1500 złotych. Wszystkie urządzenia dostępne są w wyszczególnionych na stronie internetowej www.magiamagicolor.pl sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

******
Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy Konica Minolta Holdings z siedzibą w Japonii. Konica Minolta dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi dla biznesu, usprawniające procesy związane z drukowaniem, kopiowaniem i archiwizacją dokumentów. 

Konica Minolta jest producentem i dostawcą drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i cyfrowych systemów produkcyjnych monochromatycznych i kolorowych. Firma stale powiększa swoją ofertę, koncentrując się na urządzeniach do druku w kolorze.
Kontakt dla mediów:

Magdalena Rudecka, PR Manager, Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o., tel. 22 560 33 30, +48 668 133 251, e-mail: magdalena.rudecka@konicaminolta.pl
Marcin Sabała, Fischer&Zubek PR Partners, + 48 508 101 150, e-mail. marcin.sabala@firmapr.com.pl


  • mozna

    Gość: asia | 2011-09-13 19:43:25

    niedrogie i dobre druakrki mozna w hp kupic, a koszty eksploatacji tez nie sa wysokie, bo na szczescie obnizyli ceny tuszow, wiec spokojnie mozna w dobrej jakosci drukowac

  • nie stać

    Gość: Arek | 2011-09-12 23:18:50

    Pytanie tylko czy kupujemy drukarkę czy grę?Podstawowym parametrem reklamującym drukarkę powinna być rozsądna cena urządzenia i tanie koszty eksploatacji. Jak na razie większości osób nie stać na takie laserówki do domu.

Dodaj komentarz


Aktualności

2019-10-15 11:38:18 | Komentarze: 0

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Podczas tegorocznych targów Labelexpo Europe 2019 firma Nilpeter skoncentrowała się na prezentacjach dwóch wysokowydajnych maszyn wąskowstęgowych: pokazywanej po raz pierwszy FA-22, dedykowanej zadrukowywaniu i uszlachetnianiu różnorodnych podłoży, oraz znanego już z rynku modelu FA-17, wzbogaconego o szereg opcji wykańczających i uszlachetniających m.in. w technice inkjetowej. Firma zaanonsowała też inną światową premierę w swojej ofercie: maszynę FA-26, przeznaczoną do realizacji niskonakładowych etykiet i opakowań giętkich na wstędze o szerokości 660 mm. Z myślą o zwiedzających z Polski, na stoisku obecni byli przedstawiciele Koenig & Bauer (CEE) - wyłącznego dystrybutora marki Nilpeter w naszym kraju.

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska

Wydłużone terminy płatności – jak sobie z nimi radzić?

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

„Innowacyjne opakowania” – 10 bezpłatnych zaproszeń VIP

Grafpol na targach w Cosmopack we Bolonii

RemaDays Warsaw zakończone