„Magia w służbie koloru” - nowa promocja drukarek magicolor

2011-09-09

Trwa akcja promocyjna Konica Minolta „Magia w służbie koloru”. Każdy, kto zdecyduje się na zakup wybranych urządzeń z serii magicolor, otrzyma w prezencie najbardziej oczekiwaną grę komputerową tej jesieni – „Wiedźmin 2. Zabójcy królów”.

Promocją objętych jest sześć urządzeń magicolor: trzy kolorowe drukarki laserowe oraz trzy urządzenia wielofunkcyjne. Oferta skierowana jest do szerokiej grupy konsumentów – użytkowników domowych poszukujących produktów prostych w obsłudze i niezawodnych, a przy tym nowoczesnych i wyróżniających się dodatkowymi funkcjami oraz właścicieli małych i średnich firm, którzy oczekują przede wszystkim wysokiej jakości i wydajności. Oprócz funkcji typowych dla urządzeń tej klasy, dodatkowo urządzeń serii 1600 można używać do druku termotransferowego na różnych podłożach.Klienci indywidualni zwracają szczególną uwagę na najprostsze z objętych promocją urządzeń, magicolor 1600w, cechujące się doskonałym współczynnikiem jakość/cena. Dla bardziej wymagających użytkowników dedykowanym rozwiązaniem jest drukarka magicolor 3730DN, na której można drukować nie tylko standardowe dokumenty, ale także plakaty, broszury lub inne materiały promocyjne z wykorzystaniem różnych nośników np. kopert, pocztówek oraz papieru z makulatury. Ponadto, urządzenie charakteryzuje się szybkością pracy i niewielkim rozmiarem.

W ofercie promocyjnej znajdują się także laserowe urządzenia wielofunkcyjne, idealne dla małych i średnich firm oraz pojedynczych działów w większych przedsiębiorstwach. Magicolor 1680MF, magicolor 1690MF oraz
magicolor 1690MF-d efektywnie i ekonomicznie wypełniają typowe i zaawansowane zadania biurowe – drukowanie, skanowanie, kopiowanie (także dwustronne), drukowanie znaków wodnych czy faksowanie bez konieczności druku.

Sugerowane przez producenta ceny urządzeń wahają się od 400 do 1500 złotych. Wszystkie urządzenia dostępne są w wyszczególnionych na stronie internetowej www.magiamagicolor.pl sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

******
Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy Konica Minolta Holdings z siedzibą w Japonii. Konica Minolta dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi dla biznesu, usprawniające procesy związane z drukowaniem, kopiowaniem i archiwizacją dokumentów. 

Konica Minolta jest producentem i dostawcą drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i cyfrowych systemów produkcyjnych monochromatycznych i kolorowych. Firma stale powiększa swoją ofertę, koncentrując się na urządzeniach do druku w kolorze.
Kontakt dla mediów:

Magdalena Rudecka, PR Manager, Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o., tel. 22 560 33 30, +48 668 133 251, e-mail: magdalena.rudecka@konicaminolta.pl
Marcin Sabała, Fischer&Zubek PR Partners, + 48 508 101 150, e-mail. marcin.sabala@firmapr.com.pl


  • mozna

    Gość: asia | 2011-09-13 19:43:25

    niedrogie i dobre druakrki mozna w hp kupic, a koszty eksploatacji tez nie sa wysokie, bo na szczescie obnizyli ceny tuszow, wiec spokojnie mozna w dobrej jakosci drukowac

  • nie stać

    Gość: Arek | 2011-09-12 23:18:50

    Pytanie tylko czy kupujemy drukarkę czy grę?Podstawowym parametrem reklamującym drukarkę powinna być rozsądna cena urządzenia i tanie koszty eksploatacji. Jak na razie większości osób nie stać na takie laserówki do domu.

Dodaj komentarz