Dodaj ofertę za darmo

„Dzień otwarty” w firmie Mellow.

2009-11-03

W październiku b.r. w firmie Mellow odbył się „Open House” z udziałem licznie zgromadzonych klientów. Firma Mellow mająca swoją siedzibę w Krakowie, to jedna z największych drukarni offsetowo-cyfrowych w kraju, prowadzi także działalność reklamową (agencja interaktywna, direct mailing).Niedawno firma zakupiła maszynę HP Indigo 5500, tym samym wzmacniając dział cyfrowy. Zebranych gości przywitał prezes drukarni, pan Wojciech Dworak, który opowiedział o firmie i jej planach na przyszłość. Nowe urządzenie przedstawił pan Andrzej Suchodolski z HP Indigo.

Po prezentacji teoretycznej zebrani goście mieli okazję zobaczyć pracującą maszynę w drukarni, i porównać jakość wykonanych na niej prac do innych urządzeń. Mellow posiada maszynę w wersji 7-mio kolorowej, dedykowaną do druku ulotek, pocztówek, kalendarzy i opakowań.

O zakupie maszyny zdecydowała doskonała jakość wydruków, oraz bardzo szerokie portfolio prac, które można na Indigo drukować. Firma Mellow postawiła na jakość kupując urządzenie cyfrowe, bardzo zaawansowane technologicznie i nie zawiodła się, o czym świadczy liczba przybyłych na prezentację ponad 70-ciu klientów.

Dzięki bardzo rozbudowanemu parkowi maszyn, drukarnia jest w stanie obsłużyć zarówno niskonakładowe wysokojakościowe zamówienia jak i tańsze prace w dużych nakładach. W planach drukarni na przyszły rok znalazło się, nie tylko zwiększenie liczby klientów ale także rozbudowa firmy o nowy sprzęt.


Więcej informacji
Emilia Wiśnioch
Specjalista ds. Marketingu i PR
Digiprint Sp.zo.o.
www.digiprint.pl