Dodaj ofertę za darmo

„Dzień otwarty” w firmie Mellow.

2009-11-03

W październiku b.r. w firmie Mellow odbył się „Open House” z udziałem licznie zgromadzonych klientów. Firma Mellow mająca swoją siedzibę w Krakowie, to jedna z największych drukarni offsetowo-cyfrowych w kraju, prowadzi także działalność reklamową (agencja interaktywna, direct mailing).Niedawno firma zakupiła maszynę HP Indigo 5500, tym samym wzmacniając dział cyfrowy. Zebranych gości przywitał prezes drukarni, pan Wojciech Dworak, który opowiedział o firmie i jej planach na przyszłość. Nowe urządzenie przedstawił pan Andrzej Suchodolski z HP Indigo.

Po prezentacji teoretycznej zebrani goście mieli okazję zobaczyć pracującą maszynę w drukarni, i porównać jakość wykonanych na niej prac do innych urządzeń. Mellow posiada maszynę w wersji 7-mio kolorowej, dedykowaną do druku ulotek, pocztówek, kalendarzy i opakowań.

O zakupie maszyny zdecydowała doskonała jakość wydruków, oraz bardzo szerokie portfolio prac, które można na Indigo drukować. Firma Mellow postawiła na jakość kupując urządzenie cyfrowe, bardzo zaawansowane technologicznie i nie zawiodła się, o czym świadczy liczba przybyłych na prezentację ponad 70-ciu klientów.

Dzięki bardzo rozbudowanemu parkowi maszyn, drukarnia jest w stanie obsłużyć zarówno niskonakładowe wysokojakościowe zamówienia jak i tańsze prace w dużych nakładach. W planach drukarni na przyszły rok znalazło się, nie tylko zwiększenie liczby klientów ale także rozbudowa firmy o nowy sprzęt.


Więcej informacji
Emilia Wiśnioch
Specjalista ds. Marketingu i PR
Digiprint Sp.zo.o.
www.digiprint.pl
Aktualności

2017-06-05 13:09:00 | Komentarze: 0

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Podczas zakończonych niedawno targów Fespa stowarzyszenie European Digital Press Association, zrzeszające europejskie magazyny dedykowane technologiom cyfrowym, wręczyło nagrody EDP Awards za rok 2017. Wśród wyróżnionych rozwiązań znalazły się m.in. zaawansowane atramenty UV LED firmy Agfa Graphics, stosowane w jej ploterach z serii Anapurna i Jeti, bazujących na energooszczędnej technologii UV LED. Kilka z tych urządzeń, m.in. debiutujący na targach Fespa 2017 model Jeti Tauro H2500 LED, można było obejrzeć podczas prezentacji odbywających się na stoisku belgijskiego producenta. Zasilające je atramenty UV LED uzyskały nagrodę EDP Award 2017 za „wyjątkową jakość i innowacyjność”.

Innowacyjny ploter Agfa Anapurna H2050i LED w parku sprzętowym firmy AdRepublic

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska

Wydłużone terminy płatności – jak sobie z nimi radzić?

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

„Innowacyjne opakowania” – 10 bezpłatnych zaproszeń VIP

Grafpol na targach w Cosmopack we Bolonii

RemaDays Warsaw zakończone

Nowy Rok, Nowe Produkty, Nowe oferty, NOWI WYSTAWCY...

Targi Packaging Innovations – co czeka na gości podczas VII edycji?