Design i grafika dzisiaj

2008-02-13

Problematyka: Design nie jest zawieszony w próżni. Książka zaczyna się od badania zjawisk kształtujących design. Dotyka więc: ekonomii, etyki, technologii, teorii i rozwoju innych dziedzin sztuki. Śledzi też, w jaki sposób na przestrzeni wieków rozwijał się design, począwszy od niemieckiego Średniowiecza do czasów współczesnych, obejmując: czasopisma, telewizję i strony internetowe czy zagadnienia brandu.

Autor: Quentin Newark
Tytuł: Design i grafika dzisiaj
ISBN: 83-922797-1-9
Ilość stron: 256
Wydawnictwo: ABE Dom Wydawniczy
Cena detaliczna: 79zł
Anatomia: Design i grafika dzisiaj prezentuje różne dziedziny grafiki użytkowej, analizuje je poprzez typografię, połączenie tekstu i obrazu, co jest jej sednem, oraz przez proces powielania wszelkich przejawów wzornictwa.

Portfolio: Nie ma idealnej recepty, jaki powinien być projektant: może pracować samodzielnie lub być częścią zespołu; może pisać, wydawać, robić zdjęcia, projektować czcionki i prowadzić własne projekty. Książka ta prezentuje różnorodne grupy młodych projektantów, którzy są dowodem, jak różne i pojemne może być rozumienie tego zawodu.

Zobacz Spis treści

Formularz zamówienia
UWAGA! Wpisując w polu DODATKOWE INFORMACJE (NAZWA PROMOCJI) hasło "MARKETEO" - przesyłkę pocztą kurierską otrzymasz bezpłatnie!
Wydawca: Inne

Pliki do pobrania

Książki

2010-04-27 12:50:21 | Komentarze: 0

Angielsko-polski słownik terminów poligraficznych

Oferta książek z zakresu poligrafii wydawanych przez COBRPP została poszerzona o kolejną pozycję – nowo opracowany "Angielsko-polski słownik terminów poligraficznych". Zawiera on ponad 2400 haseł ze wszystkich dziedzin poligrafii.

Leasing - kapitał wysokiego ryzyka

Przedsiębiorczość poligraficzna

Czemu służy grafika użytkowa?

Czym jest projektowanie publikacji

Poligrafia - praktyczny przewodnik

Co drukarz powinien wiedzieć o farbach

Technologia offsetowego drukowania arkuszowego

Systemy produkcyjne w poligrafii

Poradnik: Trudności w arkuszowym drukowaniu offsetowym