PRINTING-CENTER Sp. z o.o.

Krótko o Printing-Center


Przed paroma laty, gdy Współzałożyciel spółki pracował w drukarni, przyjmował zlecenia, organizował pracę i prowadził rozmowy z klientami i kontrahentami. Podczas pracy często pojawiały się problemy z przepływem informacji pomiędzy pracownikami i działami firmy.

Wówczas zrodził się pomysł sprawnego zarządzania drukarnią z kontrolą nad procesami przebiegającymi podczas produkcji. Okazało się, że drukarnie i zakłady poligraficzne potrzebują zaawansowanego oprogramowania działającego przez internet do zarządzania swoimi przedsiębiorstwami i takiego sensownego, a niedrogiego oprogramowania nie udało się znaleźć. Dodatkowo gdyby tak jeszcze to oprogramowanie mogło zbierać zlecenia oraz żywo konkurować z innymi drukarniami, pomagało zwiększyć ilość zleceń, obroty a zarazem zyski. Pomysł pojawił się z przyczyn pragmatycznych, w efekcie powstał koncept projektu, który mogła zrealizować Firma lub Spółka.

Printing-Center Sp. z o.o. została wpisana do KRS w dniu 23 maja 2011 r.

Spółka powstała w celu stworzenia systemu zamówień i kalkulacji, porównującego oferty branży poligraficznej wraz z rozbudowanym systemem zarządzania zakładem poligraficznym i drukarnią działającym w trybie SaaS. Dzięki możliwości dofinansowania tego typu projektów z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka spółka aplikowała o dotację w grudniu 2011 roku. 14 kwietnia 2012 roku na wniosek złożony 16 grudnia 2011 roku spółka otrzymała odpowiedź z Regionalnej Instytucji Finansującej – Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., informującą, „iż ze środków PO IG przyznano dofinansowanie na realizację projektu”. Została podpisana umowa i przystąpiono do realizacji projektu.

Obecnie prace są na ukończeniu, a w niedługim czasie każda drukarnia będzie mogła zarejestrować się w systemie i rozpocząć korzystanie z tego niepowtarzalnego systemu umożliwiającego sprzedaż przez internet jak w drukarniach internetowych.


Co oferuje Printing-Center

Firma oferuje intuicyjne oprogramowanie do służące do zarządzania drukarnią lub zakładem poligraficznym, ale nie tylko.


ZASADNICZO:

1) System PRINTING-CENTER od strony drukarni jest kompleksowym system do zarządzania nią, pozwalającym jednocześnie na przyjmowanie skalkulowanych gotowych zleceń przez internet oraz pokazanie swych atutów na tle konkurencji.

2) System od strony zwykłego Klienta jest platformą, gdzie można zamówić wydruk np. broszury wybierając przy tym drukarnię, jaka mu odpowiada (może wybierając spośród drukarni dostępnych w systemie, sugerując się definiowanymi przez niego parametrami, jakimi są, np. cena, jakość wydruku, czas wykonania, opinie Klientów…)

System ten posiada:

* Moduł kalkulacji druku i przyjmowania zleceń on-line
* Moduł profili drukarni z wizytówkami pracowników, maszyn, urządzeń i klientów
* Moduł zarządzania i komunikacji z pracownikami
* Moduł wykrywania wzorców zachowań (CRM)
* Moduł magazynowy
* Moduł raportów i statystyk
* Moduł administracyjno-rozliczeniowy


System zamówień ON-LINE

Dzięki systemowi zamówień on-line, każdy klient zarejestrowanej drukarni będzie mógł złożyć zlecenie, zapłacić za nie i przesłać materiały lub gotowe projekty do drukarni.

Jeśli klient założy sobie konto w systemie, będzie mógł korzystać ze zniżek oferowanych przez drukarnie, w których robił już zakupy i być informowanym o promocjach.

System zarządzania drukarnią Printing-Center może być z powodzeniem wykorzystywany jako:
* Oprogramowanie dla drukarni internetowej, którego zaletami są m.in.:
* Możliwość zarządzania zleceniami w drukarni
* CRM do komunikacji z pracownikami i klientami dostępny przez telefon komórkowy
* Łatwa kalkulacja zleceń dla klienta
* Przyjmowanie i kontrola płatności za zlecenia
* Darmowa wizytówka Firmy z jej opisem, mapką i kontaktem.
* Dostępne z każdego miejsca w Polsce

Kliknij i sprawdź!

OTWÓRZ


Stopka