Dam pracę

TECHNOLOG (poligrafia)

Miejsce pracy: Toruń, Kujawsko-pomorskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: komunikatywna znjomość jężyka angielskiego
Oferent: Doradztwo Rekrutacyjne 3P PEOPLE - PLASTICS, PACKAGING & PAPER
Osoba kontaktowa: Kontakt Biuro
Adres: MIckiewicza 55
Toruń
Data publikacji: 2013-07-04
Oferta ważna do: 2013-08-31

Zakres obowiązków

Duża firma, producent opakowań, poszukuje odpowiedniego kandydata do pracy na stanowisku technologa produkcji

OCZEKUJEMY osoby z doświadczeniem zawodowym w charakterze technologa produkcji w poligrafii, lub absolwenta studiów poligraficznych

Wykształcenie

wyższe poligraficzne

Umiejętności

WYMAGAMY:
- wyższego wykształcenia poligraficznego

- komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Doświadczenie

OFERUJEMY dobre warunki zatrudnienia, stałą pracę w stabilnej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres – praca@paper.pl - w temacie e-maila należy umieścić nazwę stanowiska

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Liczba wyświetleń: 517