Dam pracę

Specjalista ds. Handlowych (poligrafia)

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: MIle widziana jest znajomość języka angielskiego
Oferent: Doradztwo Rekrutacyjne PACKAGING, PLASTICS & PAPER PEOPLE
Osoba kontaktowa: Adam J. Mielcarek
Adres: MIckiewicza 55
Toruń
Data publikacji: 2011-03-24
Oferta ważna do: 2011-04-23

Zakres obowiązków

Duża, nowoczesna i szybko rozwijająca się firma poligraficzna w Bydgoszczy poszukuje ambitnych kandydatów

Specjalista ds. Handlowych będzie odpowiedzialny za ciągłe pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji oraz realizację indywidualnych planów sprzedaży

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie łączyć pracę na miejscu z wyjazdami do Klientów na terenie kraju

Wykształcenie

Wykształcenie wyższe (mile widziany inżynier)

Umiejętności

OCZEKUJEMY:
- doświadczenia w pracy w charakterze handlowca w branży poligraficznej lub opakowaniowej
-pozytywnego myślenia, kreatywności
- prawa jazdy z doświadczeniem

Mile widziana jest znajomość fleksografii

Doświadczenie

OFERUJEMY:
- pracę etatową
- premię uznaniową
- prowizję miesięczną
- stabilizację, dobrą atmosferę pracy
- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji do 3.04.2011 r. , na adres - job@3pp.pl - z podaniem nazwy stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ
Należy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Dziękujemy za przesłane aplikacje; skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Liczba wyświetleń: 557