Dam pracę

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Lubelskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Octagon Consulting Sp. z o.o.
Osoba kontaktowa: Ewelina Kozłowska
Adres: Starowiejska 1d
Poznań
Data publikacji: 2014-11-13
Oferta ważna do: 2014-12-13

Zakres obowiązków

Naszym Klientem jest firma będąca wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski wiodącego w świecie producenta materiałów i surowców dla szeroko rozumianej branży poligraficznej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: 141001
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres działań osoby na tym stanowisku będzie obejmował obszar województw: mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego.

Idealnym Kandydatem na to stanowisko będzie osoba, która posiada doświadczenie w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych dla branży poligraficznej, łączy w sobie umiejętności sprzedażowe oraz wiedzę techniczną z zakresu technologii stosowanych w branży klienta. Poszukujemy osób, które nie tylko mają doświadczenie i umiejętności niezbędne do skutecznego prowadzenia sprzedaży produktów, ale również mają zapał i motywację do podejmowania wyzwań.

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:
• Odpowiedzialność za efektywną sprzedaż w podległym regionie
• Identyfikacja nowych klientów i ich potrzeb
• Współpraca z obecnymi partnerami handlowymi
• Budowanie długofalowych relacji handlowych z klientami
• Analiza rynku i konkurencji
• Wdrażanie nowych grup produktowych
• Stosowanie zasad i standardów współpracy z klientami
• Przygotowywanie ofert i warunków współpracy z klientami
• Przygotowywanie raportów dotyczących: planowanych i zrealizowanych działań, prognoz sprzedaży, otoczenia rynkowego i konkurencji
• Współpraca z innymi działami firmy

Do realizacji tych zadań niezbędne będzie:
• Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży poligraficznej i/ lub pokrewnych
• Znajomość rynku potencjalnych klientów z szeroko pojętej poligrafii
• Wykształcenie minimum średnie
• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Mile widziana znajomość systemu ERP i CRM
• Umiejętność prowadzenia negocjacji
• Wysokie umiejętności analityczne, planowania działań i nadawania priorytetów
• Silna motywacja do wykonywanej pracy
• Wysokie umiejętności interpersonalne
• Dyspozycyjność do częstych podróży służbowych
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Samodzielną, ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
• Przyjazną atmosferę pracy
• Motywacyjny system wynagradzania
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy - samochód, laptop, telefon

Osoby zainteresowane zapraszamy do złożenia aplikacji na adres ewelina.kozlowska@octagonconsulting.pl

Liczba wyświetleń: 380