Operator składarko - sklejarki od 13,50 euro/h - Praca w Belgii

Miejsce pracy: Belgia, Wetteren, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: angielski - komunikatywny
Oferent: Agencja Zatrudnienia KS SERVICE
Osoba kontaktowa: Katarzyna Lewicka
Adres: Felczaka 11
Szczecin
Telefon: 517 612 024
Data publikacji: 2019-02-28
Oferta ważna do: 2019-03-30

Zakres obowiązków

ZADANIA:

- obsługa maszyny gnąco - klejącej VEGA Folder-Gluer
- dbanie o ciągłość produkcji kartonów papierowych
- wprowadzanie na maszynie konfiguracji zgodnych z instrukcją i zamówieniami
- wykonywanie prostych czynności konserwatorskich maszyn

Wykształcenie

średnie

Umiejętności

OCZEKUJEMY:

- doświadczenia jako operator maszyn gnąco-klejących kartony lub innych maszyn o podobnym mechanizmie działania
- bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera
- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- analitycznego myślenia, zdolności rozwiązywania problemów, dbałości o szczegóły oraz zwracania szczególnej uwagi na bezpieczeństwo w miejscu pracy

Doświadczenie

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie w wysokości 13,50 euro brutto za godzinę + dodatki zmianowe od 6% do 15% wynagrodzenia podstawowego
- zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
- benefity w postaci czeków żywieniowych, trzynastej pensji, karty paliwowej oraz pakietu prywatnej opieki medycznej

Liczba wyświetleń: 192