Dam pracę

Operator Maszyn Introligatorskich

Miejsce pracy: Toruń, Kujawsko-pomorskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: HR LINE Magdalena Kozłowska
Osoba kontaktowa: Magdalena Kozłowska
Adres: Świętokrzyska, 126/22
Gdańsk
Telefon: 798-946-394
Data publikacji: 2017-08-24
Oferta ważna do: 2017-09-07

Zakres obowiązków

Na powyższym stanowisku oczekujemy doświadczenia w obsłudze przynajmniej jednej z maszyn do oprawy miękkiej, zintegrowanej, zeszytowej lub twardej: Kolbus KM600, Kolbus KM200, Muller Martini Colibri-Diamant MC, jak również znajomości procesu falcowania.

Umiejętności

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

•Znajomości procesów poligraficznych w produkcji książek.
•Mile widziane wykształcenie poligraficzne.
•Umiejętności rozwiązywania problemów, znajdowania rozwiązań kompromisowych.
•Punktualności, systematyczności, zamiłowania do porządku, dbania o szczegóły.
•Zdolności manualnych.
•Gotowości do pracy w systemie zmianowym.
•Umiejętności pracy pod presją czasu.
•Zaangażowania i chęci do pracy.

Doświadczenie

Nasz Klient Drukarnia Zapolex z Torunia oferuje:

- Stabilne warunki zatrudnienia w organizacji o wysokich standardach działania.
- Umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy.
- Niezbędne narzędzia pracy.

Liczba wyświetleń: 41