Dam pracę

Maszynista Offsetowy

Miejsce pracy: Warszawa Bielany, Mazowieckie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Javelin
Osoba kontaktowa: Jarosław Gzik
Adres: Palisadowa 20/22
Warszawa
Telefon: 22 615 32 97, kom. 601 274 948
Data publikacji: 2017-11-06
Oferta ważna do: 2017-12-06

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyny Heidelberg 74-2 w formacie B2 i KBA Performa 74-5

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz umiejętność obsługi maszyn introligatorskich;
• Zdolności manualne oraz zmysł techniczny;
• Zdolność do szybkiego uczenia się;
• Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej;

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Przyjazną atmosferę pracy;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Stabilną i długofalową współpracę na pełen etat.
Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV
CV proszę wysyłać na adres e-mail: drukarnia@javelin.com.pl
tel. kontaktowy: 601 274 948, 22 6153297

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Liczba wyświetleń: 70