Dam pracę

Manager ds. Sprzedaży (Handlowiec)

Miejsce pracy: Cała Polska, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Kosek & Kosek
Osoba kontaktowa: Jagoda Kosek
Adres: Balicka 43
Kraków
Data publikacji: 2017-09-01
Oferta ważna do: 2017-09-15

Zakres obowiązków

Obowiązki:

-sprzedaż produktów firmy (wyznaczanie i realizacja planów sprzedażowych)
-budowanie pozycji firmy na rynku
-przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej firmy,
-nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami (pozyskiwanie nowych klientów),
-monitorowanie rynku poligraficznego

Umiejętności

Wymagania:

-biegła znajomość branży poligraficznej, szczególnie materiałów poligraficznych oraz dobra orientacja w sytuacji na rynku poligraficznym
-doświadczenie w sprzedaży B2B
-znajomość technik sprzedaży w tym znajomość zagadnień dotyczących marketingu i promocji produktów
-czynne prawo jazdy kategorii B
-gotowość do częstych wyjazdów służbowych
-znajomość j. angielskiego mile widziana
Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w prężnym i profesjonalnym zespole
-atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione m.in. od wyników sprzedaży)
-w pełni wyposażone stanowisko pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Zainteresowała Cię ta oferta?

Prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@kosek.edu.pl lub zadzwoń: 502 770 995, 790 595 830.

Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609

Liczba wyświetleń: 57