Dam pracę

Krajacz

Miejsce pracy: Piaseczno, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Sowa Sp. z o. o.
Osoba kontaktowa: Leszek Sienicki
Adres: Raszyńska 13
Piaseczno
Telefon: 606 426 857
Data publikacji: 2018-08-29
Oferta ważna do: 2018-09-28

Zakres obowiązków

Dziełowa drukarnia cyfrowa Sowa Sp. z o. o. poszukuje pracowników do pracy na stanowisku Introligator – Krajacz

- Umowa o pracę po okresie próbnym
- Mile widziane doświadczenie (warunek nie jest konieczny – możemy przyuczyć nowego pracownika z doświadczeniem w poligrafii)
- Praca w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00) 5 dni w tygodniu
- Obsługa krajarek Maxima 80 lub Wohlenberg 92
- Praca polega na przygotowywaniu papieru do druku i cięciu prac po druku

Siedziba firmy:
Sowa Sp. z o. o.
ul. Raszyńska 13
05-500 Piaseczno

Kontakt:
Leszek Sienicki
606 426 857
koordynator@sowadruk.pl

Doświadczenie

Mile widziane doświadczenie jako krajacz lub ewentualnie doświadczenie w poligrafii na innych stanowiskach

Liczba wyświetleń: 129