Dam pracę

KIEROWNIK DRUKARNI WIELKOFORMATOWEJ (OFFSET)

Miejsce pracy: Poznań, Wielkopolskie
Języki: Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Oferent: DRUKARNIA OPAKOWAŃ, DUŻA FIRMA, POSZUKUJE ODPOWIEDNIEGO KANDYDATA
Osoba kontaktowa: Adam Mielcarek
Adres: Poznań
Poznań
Data publikacji: 2010-02-22
Oferta ważna do: 2010-03-08

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisko będzie zarządzać nowoczesną, rozwijającą się drukarnią wielkoformatową (początkowo jedna maszyna KBA 162 i naświetlarka do płyt Kodaka) i ściśle współpracować z działem przygotowania graficznego.

Oczekujemy co najmniej kilkuletniego doświadczenia w zakresie druku offsetowego na stanowisku np. kierownika zmiany lub mistrza

Doświadczenie

Oferujemy dobre warunki pracy i płacy; dostęp do najnowocześniejszych technologii; możliwość rozwoju zawodowego.

Oferty prosimy przesyłać do 25 lutego br. na adres - job@paper.pl - w temacie e-maila należy podać nazwę stanowiska.

Liczba wyświetleń: 1207