Dam pracę

Junior Account Executive - staż

Miejsce pracy: Kraków, Małopolskie
Typ zatrudnienia: Praktyka/staż
Oferent: Aara&Drukplast Sp. z o.o.
Osoba kontaktowa: Aara Drukplast
Adres: Wadowicka 8a
Kraków
Data publikacji: 2015-09-15
Oferta ważna do: 2015-10-15

Zakres obowiązków

- Wsparcie działu handlowego w codziennych obowiązkach
- Utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z bieżącymi klientami
- Dbanie, o jakość obsługi klienta zgodną ze standardami firmy
- Kontakt z klientami telefoniczny i mailowy

Wykształcenie

Policealne

Umiejętności

Wymagania:

Zainteresowanie i chęć rozwoju w branży poligraficznej
Sprawna obsługa pakietu Office
Umiejętność zarządzania czasem własnym i zadaniami
Umiejętności komunikacji bezpośredniej, telefonicznej i mailowej
Znajomości zasad interpunkcji i ortografii
Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
Oferujemy:

Płatny staż w prężnie rozwijającej się firmie
Wsparcie zespołu specjalistów
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu 3-miesięcznego stażu
Materiały edukacyjne i liczne szkolenia
Dołącz do nas i stań się częścią zespołu pasjonatów, przyślij swoje CV na adres: rekrutacja@aara.pl

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”

Doświadczenie

Aara&Drukplast – drukarnia offsetowa, która specjalizuje się w drukach premium oraz drukach wysokonakładowych. Dla swoich klientów drukują wszelkiego rodzaju materiały najwyższej jakości.

Podczas stażu poznasz jak wygląda praca handlowca w firmie poligraficznej, nauczysz się jak przetworzyć zapytanie od klienta na prawidłowe i pełne zapytanie do drukarni lub innego podwykonawcy. Znajdziesz odpowiedzi na wiele trudnych pytań z zakresu poligrafii.

Liczba wyświetleń: 399