Dam pracę

Introligator / Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Żary, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Chroma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Osoba kontaktowa: Marta Wujda
Adres: Przemyslowa 5
Żary
Data publikacji: 2018-03-09
Oferta ważna do: 2018-03-23

Zakres obowiązków

• Obsługa maszyn introligatorskich w drukarni
• Terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami klienta.
• Aktywna współpraca z brygadzistą w celu utrzymania standardów produkcyjnych.
• Konserwacja i czyszczenie maszyny przypisanej do stanowiska pracy.
• Przestrzeganie i realizację obowiązujących przepisów BHP.

Wykształcenie

średnie

Umiejętności

• Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków.
• Zdolności organizacyjne.
• Zaangażowanie w powierzone zadania.
• Umiejętność pracy pod presją czasu oraz ukierunkowania na realizację celu.
• Chęci do wprowadzania nowych rozwiązań oraz inicjatyw.
• Uprawnienie do jazdy wózkiem widłowym będzie dodatkowym atutem.

Doświadczenie

• Doświadczenia w pracy w środowisku produkcyjnym na podobnym stanowisku –
mile widziane osoby z doświadczeniem przy obsłudze maszyn: falcerki, gilotyny,
linii szyjącej Muller Martini lub Stichlinera.

OFERUJEMY
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do oferowanych kwalifikacji oraz doświadczenia –
3000 zł netto na start.
• Wzrost wynagrodzenia wraz z rozwojem umiejętności i zaangażowania.
• Dodatkowe bonusy: premie świąteczne, paczki dla dzieci, imprezy firmowe.
• Dodatek mieszkaniowy w postaci dopłaty do wynajmowanego mieszkania.
• Pracę w drukarni internetowej Nr 1 w kraju oferującej stabilne zatrudnienie oraz
sprzyjające rozwojowi warunki pracy.
• Mile widziane małżeństwa, zapewniamy pomoc w relokacji.

Liczba wyświetleń: 127