Dam pracę

Handlowiec - urządzenia do druku i introligatorskie

Miejsce pracy: Zgierz, Łódzkie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Amagraf
Osoba kontaktowa: Piotr Alwingier
Adres: Andrzeja Struga 23 lok. 400
Zgierz
Telefon: +48 42 716 9999
Data publikacji: 2016-06-07
Oferta ważna do: 2016-06-21

Zakres obowiązków

Firma zajmująca się dostarczaniem sprzętu poligraficznego dla biur, agencji reklamowych oraz drukarni, zatrudni na stanowisko Handlowiec osoby z doświadczeniem bądź bez doświadczenia na podobnym stanowisku.

Proponujemy jasne i uczciwe zasady zatrudnienia. Zatrudniona osoba będzie zatrudniona na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Do zadań Handlowca będzie należało:

• Telefoniczne umawianie spotkań
• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
• Dopasowywanie optymalnych rozwiązań do oczekiwań klientów
• Tworzenie ofert handlowych

Od Kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia minimum średniego
• Wysoko rozwiniętej kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
• Bardzo dobrej organizacji pracy
• Zaangażowania i motywacji do pracy
• Prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu)
• Sprawnej umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

Wybranym Kandydatom oferujemy:

• Umowę o pracę po okresie próbnym
• Wynagrodzenie składające się z podstawy płatne oraz prowizja uzależniona od wyników pracy
• Elastyczne godziny pracy
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje
• Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer

Dokumenty prosimy przesyłać na adres e-mail.

praca at amagraf pl

W dokumentach proszę o umieszczenie zapisu:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). "

Liczba wyświetleń: 568