Dam pracę

Handlowiec/ Spec. ds. sprzedaży (branża poligraficzna)

Miejsce pracy: Poznań, Wielkopolskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Grafton Recruitment
Osoba kontaktowa: Grafton Recruitment
Adres: Plac Andersa 3
Poznań
Data publikacji: 2014-10-31
Oferta ważna do: 2014-11-14

Zakres obowiązków

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma w branży poligraficznej, posiadająca swoich klientów zarówno w Polsce jak i zagranicą. W związku z rozwojem firmy poszukujemy doświadczonych osób z sektora druku offsetowego na stanowisko Handlowca/ Specjalisty ds. sprzedaży.

Miejsce pracy: Suchy Las

Do obowiązków na tym stanowisku będzie należało:
- Realizacja miesięcznych planów sprzedażowych;
- Pozyskanie nowych klientów i obsługa już istniejących;
- Realizacja krótko i długofalowych współpracy z klientami.

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę po 3 mies. okresie próbnym);
- Atrakcyjne wynagrodzenie+ prowizja;
- Pozytywna atmosfera w miejscu pracy.

Wykształcenie

wyższe

Umiejętności

Wymagania:
- Min. 2 lata doświadczenia w drukarni offsetowej (warunek konieczny);
- Wiedza z branży poligraficznej;
- Wysokie umiejętności sprzedażowe, zorientowanie na klienta;
- Mile widziana znajomość języka obcego.

Doświadczenie

2-4 lata

Liczba wyświetleń: 480