Dam pracę

HANDLOWIEC POLIGRAFICZNY (kreda, offset, karton)

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie - część płn.-wsch., Cały kraj
Oferent: Doradztwo Rekrutacyjne PLASTICS, PACKAGING & PAPER PEOPLE
Osoba kontaktowa: Adam J. Mielcarek
Adres: x
x
Telefon: +48 660443424
Data publikacji: 2011-11-10
Oferta ważna do: 2012-01-27

Zakres obowiązków

Dystrybutor papierów poligraficznych, międzynarodowa firma, poszukuje odpowiedniego kandydata

OCZEKUJEMY: doświadczenia handlowego w zakresie sprzedaży papierów poligraficznych, ew. farb lub maszyn poligraficznych

Doświadczenie

OFERUJEMY dobre warunki zatrudnienia w dynamicznej firmie handlowej

Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji w terminie do 20 listopada br., na adres - job@3pp.pl - z podaniem nazwy stanowiska w temacie e-maila.

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Należy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Dziękujemy za przesłane aplikacje; skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Liczba wyświetleń: 446