Dam pracę

FLEXO PRODUCTION MANAGER

Miejsce pracy: Łódź - okolice, Łódzkie
Oferent: Doradztwo Rekrutacyjne 3P PEOPLE - PLASTICS, PACKAGING & PAPER
Osoba kontaktowa: Kontakt Biuro
Adres: MIckiewicza 55
Toruń
Data publikacji: 2016-08-22
Oferta ważna do: 2016-09-21

Zakres obowiązków

Duża, międzynarodowa firma poligraficzna, poszukuje odpowiedniego kandydata do pracy w okolicach Łodzi

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie kilkoma działami drukarni (ok. 100 pracowników)

- bardzo dobra znajomość technologii druku fleksograficznego (np. etykiet)
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
- dobra znajomość języka angielskiego

Doświadczenie

OFERUJEMY bardzo dobre warunki zatrudnienia, pracę etatową w międzynarodowym środowisku, samochód służbowy

KONTAKT
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV ew. wraz z listem motywacyjnym) w języku angielskim i polskim na adres – job@3pp.pl - podając nazwę stanowiska w temacie e-maila, wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Liczba wyświetleń: 278