Dam pracę

Elektronik - konserwator maszyn poigraficznych

Miejsce pracy: Łódź, Łódzkie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: BestHR
Osoba kontaktowa: Magdalena Szweida
Adres: Łódź
Łódź
Data publikacji: 2017-01-17
Oferta ważna do: 2017-02-16

Zakres obowiązków

Dla renomowanej Drukarni z Łodzi poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektronik – konserwator maszyn poligraficznych
Miejsce pracy: Łódź

Zadania na stanowisku:
• naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń
• wykonywanie okresowych przeglądów i remontów maszyn i urządzeń
• rozwiązywanie powstałych w czasie awarii i problemów technicznych
• realizacja działań prewencyjnych w zakresie utrzymania ruchu

Umiejętności

Wymagania:
• wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe
• wiedza specjalistyczna z zakresu znajomości sterowników PLC
• wiedza z zakresu umiejętności posługiwania się schematami elektrycznymi
• dobra organizacja własnej pracy
• znajomość j. obcego: angielski lub niemiecki (poziom min. podstawowy)

Doświadczenie

Oferujemy:
• pracę w pełnym wymiarze godzin w ramach umowy o pracę u dużego i stabilnego pracodawcy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju i awansu
• dodatki wynikające z zakładowego układu zbiorowego pracy
• dobre i przyjemne warunki pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: info@besthr.pl

Liczba wyświetleń: 261