Dam pracę

Drukarz - Maszynista Offsetowy - (Roland)

Miejsce pracy: Gdańsk, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Human & Hunter
Osoba kontaktowa: Magdalena Bogus
Adres: Wróblewskiego 18
Łódź
Data publikacji: 2017-01-20
Oferta ważna do: 2017-02-19

Zakres obowiązków

• Terminowa realizacja zlecenia produkcyjnego zgodnie z planem produkcyjnym.
• Utrzymywanie jakości druku zgodnie z wymogami Klienta i załączonym wzorem druku do zlecenia.
• Kontrola wyrobu podczas przebiegu produkcji zlecenia.
• Kontrola bieżąca stanu technicznego maszyny (zgłaszanie awarii z zachowaniem ustalonych procedur).
• Wykonywanie konserwacji i czyszczenie maszyny drukującej zgodnie z harmonogramem planowanych konserwacji.

Wykształcenie

średnie - kierunkowe

• Umiejętność druku opakowań z klasy premium (druk UV + konwencja, druk w konfiguracji z dwoma lakierami w tym UV)
• Umiejętność konserwacji maszyny Roland
• Wiedza z zakresu poligrafii

OFERUJEMY
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która stale się rozwija i inwestuje w nowe projekty.
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników.
• Kartę Fit Profit.
KLAUZULA
Do aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez Human & Hunter agencję zatrudnienia o numerze 6664, dla potrzeb procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych pracodawcom w związku z prowadzonymi przez firmę Human & Hunter procesami rekrutacyjnymi.”

Doświadczenie

• 2 letnie doświadczenie jako maszynista offsetowy maszyny Roland

Liczba wyświetleń: 280