Dam pracę

Drukarz

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Manpower
Osoba kontaktowa: Tina Miroshnychenko
Adres: Szymanowskiego
Gdańsk
Telefon: 733 476 525
Data publikacji: 2020-07-28
Oferta ważna do: 2020-08-11

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:
- ustawianie i uruchamianie maszyny poligraficznej
- nadzorowanie procesu produkcyjnego regulowanie ustawień
- przezbrajanie maszyny (zmiana form)
- kontrola wizualna

Wymagania:
- wykształcenie poligraficzne / mechaniczne
- min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
- znajomość budowy i obsługi maszyn drukarskich

Oferta:
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowa o pracę
- praca w systemie dwuzmianowym + wolne weekendy,
- wynagrodzenie: podstawa + premia
- dodatkowe benefity.

Wykształcenie

wyższe

Umiejętności

Wymagania:

Doświadczenie

Oferta:

Liczba wyświetleń: 34