Dam pracę

DRUKARZ (sitodruk)

Miejsce pracy: Tczew, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: Mile widziana podstawowa znajomość j. angielskiego;
Oferent: Gemalto
Osoba kontaktowa: Łukasz Nowaczyk
Adres: Skarszewska 2
Tczew
Data publikacji: 2018-02-15
Oferta ważna do: 2018-03-01

Zakres obowiązków

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:
Samodzielna obsługa sitodruku - maszyna Sakurai;
Dobór komponentów i ustawianie parametrów technologicznych na maszynie drukującej;
Realizacja okresowych konserwacji maszyn drukujących;
Raportowanie realizowanych operacji;
Kontrola jakości produktów zgodnie z oczekiwanym standardem;
Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn;

PRACOWNIKOWI OFERUJEMY:
Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym
Opiekę medyczną
Grupowe ubezpieczenie na życie
Dopłata do dojazdów do pracy
Możliwość korzystania z funduszu socjalnego (np. multisport, karty przedpłacone)
Dopłata do cateringu 50%
Szkolenia i rozwój zawodowy

Wykształcenie

Wykształcenie zawodowe / średnie (mile widziane w kierunku poligraficznym);

Umiejętności

WYMAGANE KOMPETENCJE:

Znajomość MS Office;
Praktyczna znajomość sitodruku;
Zmysł techniczny oraz zdolności manualnych;

KOMPETENCJE „MIĘKKIE”
Otwarta postawa i umiejętność pracy w zespole;
Komunikatywność;
Duża samodyscyplina;
Samodzielność, spostrzegawczość, odpowiedzialność;
Zorientowanie na rozwój kompetencji;
Dyspozycyjność do pracy zmianowej;

Doświadczenie

Minimum 2-letnie doświadczenia na samodzielnym stanowisku Drukarza;
Ogólna znajomość procesów poligraficznych;

Liczba wyświetleń: 185