Dzień Otwarty Jet Media: AJ 1000 JQ - szybki druk produkcyjny bez utraty jakości

2009-10-14

23 października w siedzibie Jet Media odbędzie się kolejne spotkanie z serii Dni Otwarte Jet Media. Głównym bohaterem spotkania będzie AJ–1000 wyposażony w najnowszy system JetQuality. JQ poprawia m. in. jakość druku w trybach produkcyjnych.

Spotkanie będzie zawierać cześć teoretyczną, na której zostaną omówione główne zalety najnowszej wersji plotera AJ 1000 oraz z części praktycznej, na której zostaną wykonane testy druku w trybach produkcyjnych oraz jakościowych. Dodatkowo zostanie zaprezentowany laminator płynny Drytac AFC, przeznaczony do wydajnego i ekonomicznego zabezpieczania aplikacji reklamowych.

System JetQuality
JQ jest kompletnym, wieloskładnikowym, autorskim systemem udoskonalającym znany ploter AJ 1000 marki Roland. Maszyna została wyposażona w nowy system stałego zasilania oraz ekonomiczne atramenty AJ max. Nowy atrament charakteryzuje się szerokim zakresem kolorystycznym i jest łagodny dla głowic maszyny ( nie powoduje zapychania głowic ). Cena nowego atramentu to 299 PLN netto.

Udoskonalony został również proces druku zarówno pod względem sterowania pracą głowic drukujących jak i proces przygotowania mediów do druku. Istnym elementem systemu jest również Rip Wasatch oferujący doskonałe narzędzie do sterowania i kontroli procesu druku.

Efektem tych zmian jest druk lepszej jakości we wszystkich trybach druku co pozwala na korzystanie z wydajniejszych trybów ( niskie rozdzielczości ) bez straty jakości. System eliminuje efekt bandingu i pozwala na szybki druk produkcyjny w dobrej jakości.W wyniku połączenia niezawodnej maszyny marki Roland z innowacyjnym systemem JQ otrzymujemy ploter wydajniejszy i tańszy w eksploatacji.

Skorzystaj z promocji
Do 18.12.2009 modele Roland AJ są oferowane w Jet Media w promocyjnych cenach:
Roland AJ-1000 - 45,900 Euro netto
Roland AJ-740 - 36,000 Euro netto

Ploter Roland AJ 1000
Model AJ-1000 to najszybszy ploter w ofercie marki Roland. Urządzenie przeznaczone jest do przemysłowej produkcji reklamy zewnętrznej jak i wewnętrznej.
- szerokość zadruku 260 cm
- maksymalna rozdzielczość 720 x 720 dpi
- maksymalna prędkość druku – 90m2/h

Głównymi zaletami maszyny są: najwyższa w tej klasie wydajność, minimalne koszty eksploatacji oraz minimalne czynności związane z obsługą.

Drytac AFC
Laminatory DRYTAC AFC służy do zabezpieczania wydruków solwentowych, w tym banerów, plandek, a zwłaszcza folii samoprzylepnych wykorzystywanych do oklejania pojazdów. System zabezpieczania płynnego dodatkowo wzmacnia grafikę i daje jej lepszą ochronę przed środkami chemicznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi np. przez szczotki w myjniach. Jest również doskonałym zabezpieczeniem folii wylewanych z przeznaczeniem na przetłoczenia. Nowy laminator AFC Drytac różni się od innych obecnych na rynku wieloma rozwiązaniami technicznymi wpływającymi na jakość i łatwość laminowania.
Dostępne modele: AFC 1600, AFC 1900 AFC

Jet Media
Firma od 7 lat zaopatruje drukarnie wielkoformatowe oraz firmy zajmujące się produkcją reklam w gotowe rozwiązania produkcyjne. Posiada w swojej ofercie plotery, wysokiej jakości materiały do druku, laminacji oraz atramenty. Firma posiada sprawdzony zespół serwisowy, przeprowadza instalacje urządzeń u klienta, prowadzi fachowe szkolenia i naprawy. Zapewnienie ciągłości produkcji u klienta jest jednym z najważniejszych priorytetów firmy.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić zgłoszenie dostępne w serwisie www Jet media.

www.jetmedia.pl, www.rolanddg.pl