Dodaj ofertę za darmo

Drukarki Kyocera deklasują konkurencję!

2010-04-15

W majowym wydaniu magazynu CHIP ukazał się artykuł opisujący test drukarek, w którym bezkonkurencyjnymi wśród modeli laserowych okazały się urządzenia marki Kyocera, wyraźnie deklasujące produkty tak znanych i docenianych firm jak: HP, Oki, Brother, czy Lexmark. Autorzy artykułu przetestowali kilkadziesiąt modeli drukarek głównie pod kątem kosztów eksploatacji w warunkach domowych, jak i biurowych.

Autorzy artykułu przetestowali kilkadziesiąt modeli drukarek głównie pod kątem kosztów eksploatacji w warunkach domowych, jak i biurowych.

Bezapelacyjnie najlepszymi w swoich kategoriach okazały się produkty dostarczone przez firmę Arcus S.A., wyłącznego przedstawiciela marki Kyocera w Polsce. Pierwsze miejsce wśród urządzeń monochromatycznych uzyskał model Kyocera FS-2020D, natomiast urządzenie Kyocera FS-C5300DN okazało się najlepszym z kolorowych drukarek laserowych.

Zwycięskie urządzenia charakteryzują się najniższymi kosztami druku, dużą szybkością i jakością drukowanych materiałów oraz pojemnymi podajnikami papieru. Na uwagę zasługuje również fakt, iż trzecie miejsce wśród modeli monochromatycznych uzyskała drukarka Kyocera FS-1300D, a wysokie noty modelu Kyocera FS-C5200DN pozwoliły na przyznanie mu drugiej lokaty w kategorii kolorowych drukarek laserowych.

Arcus S.A.
Michał Gembal
michal.gembal@arcus.pl
www.arcus.pl

Kyocera Mita Europe
Kyocera Mita jest jednym z wiodących w świecie liderów branży przetwarzania dokumentów. Oferta produktów składa się z drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, szerokoformatowych, części, materiałów eksploatacyjnych i wydajnych rozwiązań biurowych.

Do produkcji unikalnych i innowacyjnych na rynku produktów z m.in. efektywnymi kontrolerami druku, wykorzystywane są komponenty o długiej żywotności, co w rezultacie zapewnia najniższe całkowite koszty posiadania (ang. TCO) i wysoką efektywność w każdym miejscu pracy.

W Kyocera Mita pracuje ponad 9 300 osób na całym świecie. W ostatnim roku finansowym obrót wyniósł około 1,5 miliarda Euro. Kyocera Mita Europe z siedzibą w Hoofddorp w Holandii, jest odpowiedzialna za sprzedaż, marketing i serwis. W regionie EMEA produkty sprzedawane są poprzez oddziały Kyocera Mita i ponad 70 dystrybutorów w ponad 50 krajach.

W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.kyoceramita.eu.

Kyocera Mita Corporation jest jednym z wielu przedsiębiorstw należących do Kyocera Corporation - wiodącego producenta nowoczesnej ceramiki, komponentów elektronicznych, ogniw słonecznych i elektronicznego sprzętu biurowego. Długofalowa strategia wzrostu Kyocera Corporation skierowana jest na realizację przedsięwzięć wspomagających telekomunikację i przetwarzanie informacji, ochronę środowiska i jakość życia.