Załóż konto na portalu i dodawaj swoje oferty za darmo.

Szukaj ofert

Agencja Pracy Koncepcja

Dodano: 2016-10-11

Kontakt

Liczba wyświetleń: 251

Oferta sprzedaży

praca dla introligatora

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Woj. Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926

Agencja Pracy K... Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Woj. Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY W DRUKANIACH W NIEMCZECH NA NASTEPUJĄCYCH STANOWISKACH:

INTROLIGATOR

Miejsce pracy: Niemcy, BAWARIA

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
• Atrakcyjne wynagrodzenie, ok. 2000-2100 Euro netto miesięcznie
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, opłacane przez pracownika
• Zatrudnienie na pełny etat, nadgodziny płatne dodatkowo
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
• Obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich
• Realizacja zleceń zgodnie z wytycznymi
• Monitorowanie procesów introligatorskich oraz dbałość o wysoką jakość wyrobów
• Eliminowanie problemów podczas procesu introligatorskiego i w toku obsługi maszyn
• Foliowanie
• Falcowanie
• Cięcie
Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe jako introligator lub pokrewne
• Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• Odpowiedzialność i samodzielność
• Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Prawo jazdy i własny samochód mile widziany

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
drukarnia@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 3438073, kom. 690204470, kom. 792 785 242

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

Kategoria

Dodajesz więcej ofert w Drukarnie.com.pl? Załóż konto za darmo