Szukaj ofert

Oferta sprzedaży

Technolog sito i flexodruku

Cena netto: nie podano

Opis oferty

Oferta:
Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Samodzielność w działaniu
Umowa o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatkowe pakiety benefitów

Wymagania:
Wykształcenie wyższe o profilu poligraficznym
Min. 4- letnie doświadczenie w firmie poligraficznej
Znajomość procesów flexo i sitodruku
Znajomość jęz. angielskiego do swobodnej komunikacji
Znajomość metodologii Lean manufacturing - mile widziane
Znajomość systemu SAP - mile widziane
Gotowość do podróży służbowych - warunek konieczny

Zadania:
Przygotowanie procesu druku w technice fleksograficznej i sitodrukarskiej
Uruchamianie produkcji
Optymalizacja procesu pod kątem jakości kosztów i terminowości
Przygotowanie dokumentacji procesowej zgodnie ze standardami
Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
Współpraca z działem produkcji, jakości i planowania

Szczegóły oferty

  • Dodano: 2020-07-28
  • Ważne do: 2020-08-11
  • Cena netto: nie podano

Liczba wyświetleń: 27

Kategoria