Szukaj ofert

Joanna Swornowska

Dodano: 2015-01-19

Kontakt

Liczba wyświetleń: 653

Oferta sprzedaży

Sitodrukarz / Drukarz / Przygotowalnia matryc - zatrudnię

Drukarnia sitodrukowa specjalizująca się w zdobieniu odzieży - tekstyliów a także trudnych materiałów
jak skóra, pcv. Ponad 20-letnie doświadczen... Drukarnia sitodrukowa specjalizująca się w zdobieniu odzieży - tekstyliów a także trudnych materiałów
jak skóra, pcv. Ponad 20-letnie doświadczenie w druku na tkaninach.

Sitodrukarz - przygotowanie matryc

Miejsce pracy: Kraków, Skawina

Zakres obowiązków drukarza:
ustawienie maszyny,
druk na maszynach całkowicie mechanicznych,
druk na maszynie ręcznej,
precyzyjny, dokładny druk,
praca 6 - 14, możliwe zmiany.

Zakres obowiązków przygotowalni:
przygotowanie sit do druku (mycie, odwarstwianie, naświetlenie),

Wymagania:
przede wszystkim doświadczenie!!
sprawność fizyczna i umiejętność radzenia sobie pod presją czasu,
szybkie rozwiązywanie problemów,
precyzyjność - dbanie o szczegóły.

Oferujemy:
Pracę w miłej atmosferze, w młodym zespole. Szkolenia, rady doświadczonej kadry, godziwe warunki pracy
i płacy, strój służbowy ochronny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o nie wysyłanie zgłoszeń osób bez znajomości tematu i doświadczenia.

Kategoria

Dodajesz więcej ofert w Drukarnie.com.pl? Załóż konto za darmo