Załóż konto na portalu i dodawaj swoje oferty za darmo.

Szukaj ofert

AP Vector

Dodano: 2018-02-12

Kontakt

Liczba wyświetleń: 202

Oferta sprzedaży

Operator falcerki

Dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży drukarskiej poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki

-... Dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży drukarskiej poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki

- ustawianie maszyn falcujących
- konserwacja maszyn złamujących
- nadzór nad pracownikami

Wymagania

- odpowiednie umiejętności manualne i techniczne
- umiejętność zarządzania ludźmi
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - 28 - 30 zł brutto/h
- system premiowy
- karta Multisport
- po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony

Proszę o dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922”

Kategoria

Dodajesz więcej ofert w Drukarnie.com.pl? Załóż konto za darmo