Dodaj ofertę za darmo

Szukaj ofert

Oferta sprzedaży

Drukarz rotograwiurowy - praca

Cena netto: nie podano

Opis oferty

Drukarz - Maszynista rotograwiurowy

miejsce pracy: Łódź ul. Nowy Józefów 64d
Amcor Ltd. jest globalnym producentem opakowań z centralą zlokalizowaną w Australii. Koncern prowadzi działalność produkcyjną na całym świecie, skupiając obecnie ponad 300 fabryk i zatrudniając ponad 27 000 pracowników.

Twoje zadania:
•Prowadzenie procesu druku zgodnie z planem produkcyjnym, obowiązującymi procedurami, instrukcjami, wymaganiami jakościowymi i technologicznymi. Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, raportów, danych technicznych druku.
•Przygotowanie maszyny drukującej do produkcji.
•Odpowiedzialność za efektywne prowadzenie procesu druku w oparciu o wskaźniki wydajnościowe i odpadowe.
•Utrzymywania porządku przy maszynie drukującej, odpowiedzialność za segregację, składowanie odpadów z maszyny.
•Delegowanie zadań pomocnikom i nadzorowanie ich pracy.
•Współdecydowanie o zwalnianiu / wstrzymaniu produkcji do druku.
•Współpraca z pracownikami linii produkcyjnych w zakresie wsparcia fachowego i jakości produktu.
•Prowadzenie nadzoru nad jakością druku i laminacji w linii.
•Odpowiedzialność za projekty ciągłego doskonalenia, stosowanie narzędzi CI w rozwiązywaniu problemów.
•Szkolenie podległych pracowników druku w zakresie wiedzy fachowej oraz weryfikacja ich wiedzy.
•Nadzór nad standardami pracy oraz procedurami obowiązującymi w procesie druku.

Czego oczekujemy:
•Znajomość procesu druku rotograwiurowego i laminacji w linii.
•Gotowość do pracy w systemie zmianowym, obejmującym również weekendy (system pracy 3-zmianowy, 4-brygadowy)
•Znajomość rodzajów i właściwości materiałów oraz surowców używanych w procesie druku rotograwiurowego.
•Znajomość budowy maszyn rotograwiurowych.
•Umiejętność oceny jakościowej wyrobów.
•Metodyczne rozwiązywanie problemów.
•Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Za Twoją pracę oferujemy:
•Stabilizację zatrudnienia i świetną atmosferę pracy
•Bezpłatną opiekę medyczną i pakiet socjalny
•Dofinansowanie aktywności sportowej (Multisport)
•Satysfakcjonujące wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
•Osobom, które chcą się rozwijać umożliwiamy zdobywanie nowych umiejętności

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesyłanie CV na adres katarzyna.bledowska@amcor.com

Szczegóły oferty

  • Dodano: 2018-06-11
  • Ważne do: Oferta archiwalna
  • Cena netto: nie podano

Liczba wyświetleń: 21

Kategoria