NAJBARDZIEJ SOLIDNA DRUKARNIA

 • 2008-10-13

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  NAJBARDZIEJ SOLIDNA DRUKARNIA

  Przez wiele lat współpracowałem z wieloma drukarniami , które dużo mówiły a potem.... było różnie.
  bardzo gorąco polecam profesinalistów z drukarni AMK Group z Marek / kwarszawy. Super ludzie, super podjście , sprzęt klasy wysokiej i co bardzo ważne - robią bardzo skomplikowane i wymagające prace (introligatornia na najwyższym poziomie) robiłem u nich wiele prac takich jak segregatory, standy i inne prace wymagające sprzętu i wiedzy . gorąco polecam !!!

  Gość: agencja reklamowa

 • 2008-10-22

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re:NAJBARDZIEJ SOLIDNA DRUKARNIA

  O świetny Temat
  Ja działam na rynku zachodniopomorskim, od przeszło 7 lat. Więc miałem przyjemność współpracować ze wszystkimi drukarniami sitodruk (12 drukarni)/offset (3 drukarnie) na tym obszarze.
  Sitodruk:
  Z mojej strony obecnie z czystym sumieniem polecam drukarnie, z która współpracuje od przeszło 2 lat. Flockati
  ( www.flockati.pl ) pod względem cena jakość są bezkonkurencyjni, z naciskiem na bardzo wysoką jakość druku co dla mnie i moich klientów jest sprawą priorytetową zapewniającą dalsza współpracę. Pamiętam sytuacje gdy jeden z moich największych klientów zażyczył sobie pełne znakowanie t-shirtów z full kolorowymi znaczeniami w różnych miejscach koszulki (rekawek, przód, tył) i dał mi na to termin 5 dni roboczych. Stawanie na głowie przy załatwianiu takiej ilości koszulek z różnych miejsc w Polsce trwało przeszło 3 dni. 4 dnia były w drukarni, a 5 jechałem z nimi do klienta ;). z czystym sumieniem polecam Flockati...
  Pozostałych nawet nie opisuje bo albo naraziły mnie na koszty spowodowane ich błędem, lub tez terminy realizacji sprawiły że straciłem klientów...

  Drukarnie offsetowe :
  Drukarnia Plewnia (www.plewnia.pl) bardzo dobra jakość druku na bardzo dobrych maszynach, stosunkowo szybkie terminy realizacji w porównaniu do innych drukarni.
  A to co zaskakuje najbardziej to pomoc klientowi w przygotowaniu projektów składów co nie zawsze było poprawne z mojej strony. Polecam !

  Drukarnia Colorado(www.colorado.com.pl) bardzo duża drukarnia z bardzo dużymi maszynami i dużymi cenami co do druku małych ilości, lecz bezkonkurencyjna przy druku dużych ilości. Niezawodna, bardzo dobrze jakościowo, drukuje format b0 !, nie mam co narzekać. Polecam wszystkim !

  Tak z mojej strony: 3 drukarnie, które praktycznie zapewniają stabilność mojej agencji ;)

  Gość: Reklama_Mike

 • 2021-04-18

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

 • 2008-12-02

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re:NAJBARDZIEJ SOLIDNA DRUKARNIA

  Chcę ustrzec wszystkich chcących złożyć zamówienie dla drukarni mieszko bądź dla drukarni printmar (z Warszawy) oraz ustrzec tych, którzy zamierzają wybrać się tam na rozmowę kwalifikacyjną.

  Dla warszawskiej drukarni mieszko pracowałem chwilowo (kilka tygodni).
  Zdązyłem się jednak zorientować jakie panują tu zasady. Jak Pan Adam M. oraz Marcin M. traktują pracowników oraz jakie mają podejście do klientów. Nie wspominając o Pani Marlenie, która choć nieraz mnie okłamala do niej mam jednak słabość z tej racji, że w rzeczywistości jest ona tylko marionetką, za której sznurki pociągają pan Marcin i pan Adam. Załosne ;/

  Klienci, których zwerbowałem do drukarni dzwonią do mnie z pretensjami o wszelkie opóznienia do dnia dzisiejszego (oczywiście to mi jako przedstawicielowi handlowemu obrywa się najwięcej). Z tych rozmów dowiaduje się jak moi klienci są traktowani przez szefów drukarni Mieszko. Rozmowy są przekładane z dnia na dzień (a bo szef rozmawia teraz z innym klientem, a bo szef teraz prowadzi auto, a bo jest w sklepie, a bo zaraz straci zasięg itp.

  Czuję się odpowiedzialny za to, że wpakowalem klientów w takie bagno. Jeszcze raz przepraszam wszystkich tych, u których bylem juz osobiście z przeprosinami oraz tych, do których jeszcze nie dotarlem

  Nie polecam drukarni mieszko ani dla pracowników szukających pracę ani dla klientów.

  Zresztą ciągłe aktualizacje ogłoszeń w Internecie (oferty
  pracy) wykazują prawdziwą fluktuacje pracowników tej drukarni.

  Ps. Jeżeli chodzi o drukarnie printmar, która jest prowadzona przez tego samego właściciela (Marcin M.) - nie mam zielonego pojecia jak tutaj wygląda jakość usług. Jednakże z racji tej, że właścicielem jest ta sama osoba radziłabym wszystkim zastanowić się przed złożeniem kolejnego zamówienia zarówno dla drukarni mieszko jak i printmar.

  Gość: forumowicz

 • 2009-01-07

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re:NAJBARDZIEJ SOLIDNA DRUKARNIA

  może zróbmy jakiś ranking albo listę drukarni gdzie warto lub nie warto nic robić?

  Gość: klient drukarni

 • 2009-01-08

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re:NAJBARDZIEJ SOLIDNA DRUKARNIA

  Witam. Ja od 2 lat drukuję w print24.pl Głównie plakaty ale zdarzało sie, że foldery reklamowe i kalendarze. Naprawdę profesjonalna drukarnia. Wysyłam im swoje projekty. Zdarzało sie nawet, że wskazywali mi błędy i poprawiali je bez dodatkowych kosztów. Z czystm sumieniem polecam! PZDR!

  Gość: kika

 • 2009-01-09

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re:NAJBARDZIEJ SOLIDNA DRUKARNIA

  zgadzam się jesli chodzi o drukarnie internetowe. Do tej pory nie miałem zastrzeżeń. A co najważniejsze nie muszę sie ruszać z domu żeby zrobić zamówienie:-) Polecam stronkę www.easyprinting.pl z gotowymi wzorami i zdjeciami. Mają oryginalna ofertę.

  Gość: guru

 • 2009-03-29

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re:NAJBARDZIEJ SOLIDNA DRUKARNIA

  Witam!
  Przez przypadek znalazłem wasze posty na temat drukarni i myślę ze jako częsty klient kilku drukarni także mogę podzielić się swoim doświadczeniem :)

  Od paru miesięcy drukuje swoją reklamę w drukarni internetowej www.smyksc.pl Jest to drukarnia znajdująca się w kielcach. Oczywiście drukarnia offsetowa.

  Muszę przyznać że maja naprawdę bardzo wysoką jakość druku jak i obróbki introligatorskiej.

  Co do terminów i wysyłki to paczka spakowana na 3 różne sposoby, terminy zawsze dotrzymane.

  Jak dla mnie to drukarnia z prawdziwego zdarzenia, mila obsługa. Polecam
  Łukasz N
  www.wificon.pl

  Robiłem u nich wiele różnych rzeczy jak ulotki, gazetki - foldery, różnego rodzaju naklejki, teczki (do teczek na przykład dodają wizytówki w gratisie).

  Co do obsługi to mogę powiedzieć że każdy projekt graficy robią indywidualnie pod klienta, wszystko ustalają z klientem i na każdym kroku się konsultują aby klient by zadowolony z zamówienia. Do tego nie muszę płacić za projekt (wykonanie projektu w gratisie).

  Gość: wificon

 • 2009-07-05

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re:NAJBARDZIEJ SOLIDNA DRUKARNIA

  Nie sądzę by Plewnia miała "bardzo dobre maszyny" chyba jesteś mało zorientowany na rynku Szczecińskim.

  Gość: Marcin Czajkowski

 • 2021-04-18

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

 • 2009-07-07

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re:NAJBARDZIEJ SOLIDNA DRUKARNIA

  Jak dla mnie najlepszą drukarnią jest CHROMA z woj. lubuskiego (konkretnie Żary). Mają u mnie pierwsze miejsce spośród około 9 drukarni, którym zlecałam zamówienia.

  Ważne plusy to super jakość, rozsądne ceny, bezproblemowa obsługa,dotrzymywanie terminów i co ważne w składaniu zamówienia na odległość są też drukarnią on-line oraz oferują dowóz klientom.

  Naprawdę warto sprawdzić i samemu się przekonać :) .

  drukarnia internetowa : www.chroma.pl

  Polecam
  Patrycja

  Gość: patrycja85

 • 2009-07-07

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re:NAJBARDZIEJ SOLIDNA DRUKARNIA

  Witam bardzo serdecznie chciałam opisac świetna drukarnie internetową a mianowicie CHROME z której czesto korzystam
  jest to drukarnia on-line, mają bardzo niskie ceny , jakość wydruku jest bardzo
  dobra,Zamówienia w systemie chroma online można składać 24 godziny na dobę 7 dni
  w tygodniu.
  Zamówienia składane do godz.16 są realizowane w danym dniu roboczym, po godz.16
  w dniu następnym i to jest bardzo dobre ponieważ w krótkim czasie jest
  dostawa.Serwis chroma online może sprawdzic poprawnośc danych.Reklamację może
  złożyć każdy klient zalogowany w systemie chroma online, posiadający konto i
  zrealizowane zamówienie , choc gwarantuje ze to sie pewnie nikomu nie zdarzy. ich rewelacja jest PLAKAT B1 który zamówilam za bardzo niska cenę (497zł za 100 szt.) jest to bardzo korzystna cena a w dodatku wysyłka na terenie polski jest GRATIS
  CHROMA jest godna uwagi drukarnią POLECAM WSZYSTKIM WWW.CHROMA.PL

  Gość: carter22

Odpowiedz
Strona 1 z 28
 1  2  3  4  5  6  ...  28   następna »