Konferencja Niezwykłe Opakowania: Tektura Falista – Produkcja Druk Przetwarzanie 2018

 • 2018-02-20, 16:10

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Konferencja Niezwykłe Opakowania: Tektura Falista – Produkcja Druk Przetwarzanie 2018

  Tradycyjnie jak co roku wydarzeniem towarzyszącym Targom Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack odbywającym się w PTAK Warsaw Expo jest konferencja:

  Niezwykłe Opakowania: Tektura Falista – Produkcja. Druk. Przetwarzanie

  Amazing Packaging: Corrugated Board - Production. Printing. Converting

  Konferencja jest dedykowana dla producentów tektury falistej, producentów opakowań wykonanych z tektury falistej i producentów POS/POP.

  Impreza ta odbywa się w drugim dniu trwania targów Warsaw Pack, w środę 28 lutego 2018.

  Organizator konferencji A4P - All 4 Printing, Publishing, Packaging & Paper w tym roku przygotował dla Państwa atrakcyjny program prezentacji. Podczas konferencji wystąpią dostawcy papierów, klejów, farb do druku, jak również producenci maszyn i urządzeń do produkcji tektury falistej, jej zadruku oraz dostawcy aparatury kontrolno-pomiarowej do badania jakości tektury falistej i opakowań.

  Podczas konferencji prezentację „DI-ZET - 27 lat doświadczeń w automatyzacji i optymalizacji pakowania” przedstawią Karl-Heinz Küfner, przedstawiciel niemieckiego producenta maszyn do wiązania taśmą SMB Schwede Maschinenbau GmbH odpowiedzialny za dywizję maszyn do pakowania kartonów oraz Bartosz Łowczyński, właściciel firmy DI-ZET Sp. z o.o. Sp. k., Master Distributor urządzeń niemieckiej firmy SMB Schwede Maschinenbau GmbH na terenie Polski. ​

  Więcej informacji: Kartoniarka.pl

  Gość: DIZET

 • 2020-05-30

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

 • 2020-05-30

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

Odpowiedz
Strona 1 z 1
 1