Szukaj firmy


czeslaw uroda

Informacje ogólne

produkcja i handel:
1. system pakowania taśmą polipropylenową, poliestrową, narzędzia i akcesoria do pakowania, produkcja wózków- odwijaczy do taśmy;
2. dystrybucja pił taśmowych, tarczowych, trakowych,
3. dystrybutor narzędzi pneumatycznych Ingersoll Rand dla motoryzacji i przemysłu;
4. Dystrybutor koncentratu środka do usuwania żywicy z pił noży frezów Usuwa szybko i dokładnie pozostałości żywicy z pił tarczowych, trakowych, taśmowych, głowic frezarskich, żelazek, strugów, wierteł, pił łańcuchowych.
5. Dystrybutor środek antyadhezyjny do drewna zapobiega zanieczyszczeniu obrabiarek wypiera wilgoć i zapobiega korozji części maszyn niezabezpieczonych powłokami,ponadto jest neutralny dla drewna, po obróbce można z powodzeniem lakierować nie bojąc się o wykwity, zażółcenie czy inne skazy.
6.Dystrybucja ścierniwa do piaskowania wielokrotnego użycia idealne do piaskowania nadwozi, podwozi samochodów, motocykli, elementów silników, zdobienia szkła, czyszczenia elewacji, kamienia itp., nie powoduje rdzewienia obrabianych powierzchni, wielokrotnego użytku.

narzędzia reczne i pneumatyczne, elektronarzędzia renomowanych firm Draper, Ingersoll-Rand, Laser, Beta, Metabo, Bosch, Makita, Jet, Festool, Protool,