Szukaj firmy


Xerox Polska Sp. z o.o.

Informacje ogólne

Firma Xerox jest obecna na rynku polskim już od 33 lat. Początki działalności handlowej były nierozerwalnie związane z Przedsiębiorstwem Handlu Zagranicznego METRONEX za pośrednictwem którego dokonywane były pierwsze zamówienia i sprzedaże urządzeń kopiujących Xerox'a.

Na terenie kraju działa poprzez silną sieć partnerów serwisowych, dystrybutorów, partnerów handlowych i koncesjonerów. Naszym partnerom zapewniamy nie tylko urządzenia, ale i wiedzę techniczną niezbędną do oferowania produktów i rozwiązań naszym Klientom. Xerox chce dzielić się zarówno swoja wiedzą, odpowiedzialnością jak i profitami.

Ofera Xerox zawiera: Produkty dla rynku SOHO (drukarki, kopiarki i urządzenia wielofunkcyjne o charakterze personalnym)
Produkty biurowe (kopiarki, kopiarko-drukarki zarówno czarno-białe jak i kolorowe przeznaczone do środowiska biurowego dające możliwość za pomocą specjalnie dobranego oprogramowania archiwizację i elektroniczne zarządzanie dokumentami)
Wysokonakładowe systemy produkcyjne drukujące (powyżej 65 stron/min.)
Szeroki wachlarz oprogramowania
Materiały biurowe (papier w różnych kolorach, etykiety, folie, dyskietki, produkty oferowane do rynku SOHO oraz produkty aplikacyjne dla direct marketingu m.in. karty integracyjne)
Usługi serwisowe (w tym sprzedaż materiałów eksploatacyjnych)
Outsourcing - usługi z zakresu powielania, przetwarzania i zarządzania dokumentami u Klienta lub miejscu uzgodnionym z Klientem)