Szukaj firmy


Viamedica

Informacje ogólne

Wydawnictwo Via Medica od 1992 roku z powodzeniem zaopatruje środowisko medyczne w różne publikacje zarówno o charakterze naukowym, jak i bardziej popularne.

Dzięki stałej i dobrej współpracy ze znanymi wydawcami z całego świata, udostępniamy czytelnikom w Polsce tłumaczenia wielu najnowszych, odpowiednio dobranych publikacji zagranicznych.

Na co dzień ściśle współpracujemy z autorytetami z różnych dziedzin medycyny, członkami rad naukowych naszych periodyków i z autorami wydawanych przez nas książek. Uznanie, z jakim się często spotykamy, staje się bodźcem do podejmowania coraz trudniejszych zadań i nowych projektów. Poza stałym zapewnianiem szerokiej oferty wydawniczej, organizujemy konferencje dydaktyczne i naukowe, a także kursy szkoleniowe dla lekarzy. Z biegiem lat staliśmy się solidnym partnerem dla wielu przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego, angażujących się w przedsięwzięcia wydawnicze. Własna baza poligraficzna umożliwia nam optymalizację cyklu produkcyjnego i szybką realizację zleceń.