Szukaj firmy


Sowa Sp. z o. o.

Informacje ogólne

SOWA to lider druku cyfrowego i usług zorientowanych na wydawcę.

SOWA w 1996r. wprowadziła na polski rynek usługę druku książek na życzenie. Dziś w SOWIE drukuje 8 z 10 największych wydawnictw działających na polskim rynku.

Naszą najmocniejszą stroną jest najwyższa jakość cyfrowo drukowanych książek, czasopism, instrukcji obsługi i ulotek, które w bardzo konkurencyjnych cenach wykonujemy w nakładach od 1 do 1000 egzemplarzy.

Przestrzegamy najwyższych standardów jakości. Dzięki temu otrzymaliśmy w lipcu 2008 r. certyfikat ISO 9001 i obsługujemy wydawców z Niemiec, Francji, Szwecji, Danii, Szwajcarii, Kanady, Australii i 11 innych krajów.

Kładziemy duży nacisk na innowacyjność: Opracowaliśmy własny system składania zamówień przez internet – SOWA-CONNECT, który umożliwia naszym klientom sprawdzanie, na jakim etapie realizacji jest ich zlecenie. Oferujemy specjalistyczne usługi dla wydawców, księgarzy i dystrybutorów, ponadto prowadzimy stronę internetową do kompleksowej obsługi autorów wydających książki bez udziału wydawnictw (www.wydacksiazke.pl).

Jeżeli planują Państwo wydać książkę i później ją wydrukować, to trafili Państwo do odpowiedniego miejsca. Z nami wydadzą Państwo książkę zarówno w oprawie twardej szytej, oprawie miękkiej klejonej czy też krótkie opowiadanie w oprawie zeszytowej.

Największą wartością SOWY jest zespół doskonale przygotowanych specjalistów, którzy potrafią zaproponować usługę najlepiej dopasowaną do potrzeb klienta.

Więcej informacji o wszystkich tych korzyściach znajdą Państwo w działach Druk na życzenie, Self-Publishing, Rozwiązania dla wydawców i Sprzedaż i dystrybucja.