Szukaj firmy


Pulsar

Informacje ogólne

Specjalizujemy się głównie w segmencie BTL, czyli w materiałach będących na pierwszej linii starcia reklamy z klientem.

Głównymi naszym zadaniem jest kreacja, projektowanie oraz produkcja materiałów reklamowych, głównie dla branży spożywczej (słodycze, kawy) oraz branż: papierniczej, paliwowej, samochodowej, biurowej, elektronicznej i wielu innych.
Jak widać tematyka oraz rodzaj kreowanych materiałów jest bardzo szeroki, co świadczy o elastyczności działania i całkiem sporych możliwościach jakie firma posiada.
Naszą specjalnością są wszelkiego rodzaju plakaty, ulotki, foldery, bannery, katalogi, stoiska reklamowo-promocyjne, bilboardy, reklama prasowa i wiele innych prac wykonywanych w zależności od wymagań, stawianych nam przez klienta. Posiadamy także możliwość wykonania znacznie bardziej zaawansowanych technik reklamowych, takich jak na np. : programy lojalnościowe dla wybranych produktów lub marek, zaplanowanie kampanii lub zakup mediów.

Sukcesy, jakie niewątpliwie mamy na swoim koncie, oparte są na wieloletnim doświadczeniu i dużej znajomości zagadnień związanych z reklamą, świadomości jakie potrzeby mają nasi klienci oraz końcowi konsumenci korzystający z ich produktów lub usług.
Naszym największym atutem jest mobilność i sprawna organizacja. Polega ona na partnerskiej współpracy z zaprzyjaźnionymi specjalistami z wielu segmentów reklamy, dzięki czemu mamy zawsze możliwość szybkiego i kreatywnego rozwiązania stawianych przed nami zadań, przedstawienia różnych koncepcji czy opcji. Grupę tę tworzą młodzi, kreatywni ludzie z dużym, przynajmniej kilkuletnim doświadczeniem w reklamie i marketingu, mający na swoim koncie spore osiągnięcia zawodowe i zawsze wiele zapału