Szukaj firmy


Proxer Sp. z o.o.

Informacje ogólne

Firma Proxer powstała w sierpniu 1999 roku w związku z realizacją umowy z Xerox Polska. Na jej mocy uzyskaliśmy status Autoryzowanego Partnera, którego fundament stanowili byli pracownicy Xerox Polska. Podstawę działalności stanowiła obsługa serwisowa urządzeń firmy Xerox, od segmentu najbardziej popularnego i najliczniej reprezentowanego zwanego "office", do zaawansowanych urządzeń wysokonakładowych. Wraz z rozwojem firmy i coraz większymi wymaganiami Klienta, oferta stawała się coraz obszerniejsza. W chwili obecnej jesteśmy w stanie świadczyć usługi na każdym etapie realizacji projektu informatycznego, pocz±wszy od doradztwa, poprzez jego realizację, kończąc na serwisie.
Dział Handlowy naszej Firmy gwarantuje realizację indywidualnych potrzeb Klienta, a nasz zespół Doradców ułatwia kompleksowy wybór odpowiedniego sprzętu oraz oprogramowania. Nasza misją jest zapewnienie produktów najwyższej jakości oraz dostosowanie się do wyjątkowych wymagań odbiorców. Otwartość na nowe standardy obsługi dają nam możliwość zapewnienia kompleksowych rozwiązań w zakresie automatyki biurowej oraz branży informatycznej. Jesteśmy firmą posiadającą szeroką gamę produktów adresowaną na rynek korporacyjny. Nasza oferta to nie tylko cyfrowe urządzenia kolorowe, kopiarki analogowe i cyfrowe, inteligentne systemy biurowe czy urządzenia wielofunkcyjne, ale również profesjonalne skanery (do mikrofilmów i archiwizacji dokumentów) oraz peryferia komputerowe, takie jak: drukarki atramentowe i laserowe, projektory multimedialne, urządzenia do druku wielkoformatowego.
Nasza oferta to również doradztwo. Bazując na naszym doświadczeniu możemy przeprowadzić dokładną analizę kosztów związanych z obszarem zarządzania dokumentami, wskazać strefy optymalizacji kosztów i zaproponować idealne rozwiązanie pod względem finansowym, organizacyjnym i funkcjonalnym. Naszą siłą jest doświadczenie i silne zaplecze serwisowe. Mamy ogólnopolską sieć serwisową.
Firma Proxer dysponuje doświadczonym personelem technicznym z długoletnim stażem pracy. Każdy inżynier serwisu posiada niezbędne uprawnienia do obsługi danego typu urządzenia poparte praktyką oraz certyfikatem producenta.
Wszyscy pracownicy podlegają cyklicznym szkoleniom i egzaminom zgodnie z wymogami danej korporacji, zapewniając tym samym najwyższą jakość obsługi. Wszystkie urządzenia techniczne, które nas otaczają wymagają obsługi serwisowej, a samo kupno urządzenia to początek codziennej eksploatacji, która nierozerwalnie związana jest z takimi czynnościami jak przeglądy konserwacyjne, czy naprawy. Współczesna technika - w szczególności ta zaawansowana technologicznie- powoduje, że bez odpowiedniej wiedzy oraz zaplecza technicznego coraz częściej zdani jesteśmy na specjalistyczny serwis, gdyż tylko taki jest gwarantem niezawodnej pracy Państwa urządzeń.

Tworzymy zespół, który jest zawsze do Państwa dyspozycji.