Szukaj firmy


Pressto Polska

Informacje ogólne

Agencja reklamowo-promocyjna, drukarnia cyfrowa i wydawnictwo. Tak rozbudowana struktura pozwala nam tworzyć nowoczesne rozwiązania wykraczające daleko poza standard obsługi oferowany przez inne agencje reklamowe. Dzięki temu gwarantujemy harmonię i porządek naszych działań ,tak by dzięki wspólnej i skoordynowanej pracy osiągnąć oczekiwane przez Państwa cele. Misją Presto Polska jest świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie realizowanych przez Państwa pomysłów ,od tworzącej się idei ,po realizację i wdrożenie projektu.
To świadomość konieczności ciągłego udoskonalania naszych usług pozwala nam skutecznie reagować na Państwa potrzeby. Jesteśmy kreatorami nowych rozwiązań .Nie ograniczamy się do wykorzystywania istniejących już wzorców . Tworzymy nowe!
Nasze projekty to nowa jakość, świeże spojrzenie i zorientowane na sukces zarządzanie projektami promocyjnymi.
Dzięki takiemu połączeniu oferowanych przez Nas usług ,oraz specjalistycznej wiedzy naszych pracowników zachowujemy synergię w naszych działaniach .
Sukces naszej firmy utożsamiamy z zadowoleniem Klienta. Naszą rolą jest skuteczne wsparcie marketingowe dla rozwoju biznesu.

Agencja promocyjno-marketingowa
Jako agencja marketingowa zajmujemy się kreacją oraz obsługą kampanii reklamowych. Oferujemy kompleksową obsługę Klientów biznesowych w zakresie szeroko rozumianej promocji. Od opracowywania i wdrażania w życie systemów identyfikacji wizualnej (Corporate identifity), poprzez kreowanie wizerunku marki ,opracowywanie i wdrażanie kampanii reklamowych ,działań z zakresu marketingu internetowego (stron www ,serwisów ,portali internetowych itp.) ,kończąc na opracowywaniu strategii komunikacji marketingowej.
Dzięki innowacyjności skutecznie dobieramy strategię analizując każdym etap realizacji projektu, oferujemy najwyższą jakość naszych usług i produktów przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.
Wnikliwa analiza rynku, relacji z klientem oraz obecności konkurencji, sprawia że profesjonalnie i skutecznie kreujemy Twój wizerunek dostosowując się do indywidualnego charakteru każdego zamówienia.