Szukaj firmy


Partner Maszyny Poligraficzne

Informacje ogólne

Szanowni Państwo,

Firma „Partner Maszyny Poligraficzne” jest firmą zajmującą się obrotem maszynami poligraficznymi na rynku wtórnym.
Naszą specjalnością są maszyny offsetowe arkuszowe i wyposażenie z nimi związane. W swojej ofercie posiadamy maszyny wszystkich dominujących marek na rynku.
Na skutek długoletniego doświadczenia w poligrafii, pragniemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Firma nasza zajmuję się kompleksową obsługą klienta, począwszy od wyszukania dla Państwa odpowiedniej maszyny lub urządzenia, poprzez sprawdzenie, dokonanie demontażu, transport, aż po instalację w Państwa firmie.
Na specjalne życzenie wykonujemy remonty i czyszczenie zamówionych maszyn i urządzeń-przed dostawą jak i również w trakcie użytkowania.
Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno małe przedsiębiorstwa, które dopiero co wchodzą na rynek, którym służymy swoją wiedzą i doświadczeniem w celu podjęcia jak najtrafniejszych decyzji przy wyborze sprzętu, jak i firmy istniejące na rynku poligraficznym i mające już określone wymagania.
Dla każdej firmy przygotowujemy indywidualną ofertę- odpowiadającą zapotrzebowaniu zarówno w roczniku jak i konfiguracji.

Posiadając szerokie kontakty na rynku finansowym, możemy zaoferować swoją pomoc dla firm współpracujących w pozyskaniu środków na zmierzoną inwestycję.
Wiele firm w Polsce jaki z zagranicy skorzystało już z naszej oferty.
Mamy nadzieję, iż również Państwo wezmą pod uwagę Partner Maszyny Poligraficzne przy planowaniu swojej kolejnej inwestycji

Licząc na rychłą współprace życzymy Państwu wielu sukcesów na rynku poligraficznym.

Zespół firmy Partner Maszyny Poligraficzne