Szukaj firmy


Panczakiewicz art.design

Informacje ogólne

PANCZAKIEWICZ ART.DESIGN jako firma działa od 2009 roku.
Założyciel - Paweł Panczakiewicz - istnieje w branży graficznej od 6 lat. Przez ten czas nieprzerwalnie świadczy usługi projektowe posiadając w swoim dorobku wiele znaczących realizacji. Swoje zaufanie powierzyły mu instytucje państwowe, samorządowe, przedsiębiorstwa i spółki, wydawnictwa oraz osoby ze świata artystycznego i naukowego.

Wszystkie zlecenia traktowane są indywidualnie. Według filozofii firmy najlepsze rezultaty można osiągnąć poprzez ścisłą współpracę z klientem. Ta współpraca i chęć tworzenia przez PAD prac czytelnych, niekonwencjonalnych daje projekt zgodny z oczekiwaniami zleceniodawcy.
Największa satysfakcja to zadowolenie klienta.

PANCZAKIEWICZ ART.DESIGN posiada w pełni skomputeryzowane studio, m.in. wysokiej klasy monitory EIZO, oprogramowanie Adobe, własny serwer sieciowy i serwer internetowy FTP do dyspozycji klientów. Bogate archiwum i biblioteka projektów.

Zapewniamy kompleksową obsługę poligraficzną, począwszy od wykonania projektu do znalezienia drukarni, która będzie spełniać Państwa i nasze oczekiwania. Współpracujemy z czołowymi drukarniami w Polsce i za granicą. Projektujemy: publikacje książkowe (okładki, przewodniki, katalogi, albumy, kalendarze, notesy, czasopisma...), opakowania, plakaty, reklamy, billboardy, foldery, ulotki, gadżety (zakładki, teczki, nadruki, naklejki...). Jednym słowem wszysto co można przenieść na papier.
Zajmujemy się DTP, wprowadzeniem do komputera tekstu i obrazu. Poszczególne elementy graficznem, podlegają następnie indywidualnej obróbce, a na tekst jest nanoszona korekta. Następnie odbywa się zasadnicza część procesu, czyli ułożenie z tych wszystkich elementów gotowego projektu stron publikacji z obróbką zdjęć.
Tworzymy kampanie reklamowe oraz identyfikacje wizualne.