Szukaj firmy


PPHU Arlena

Informacje ogólne

Firma Arlena działa na polskim rynku od 1988 roku. Działalność przedsiębiorstwa skupia się na usługach zdobienia m.in. odzieży, obuwia, galanterii, tworzenia dodatków biżuteryjnych jak i dodatków do dekoracji wnętrz. Nasza bogata oferta dżetów, cekinów i innych dodatków krawieckich pozwoli w prosty sposób ozdobić każdy materiał, a ich duży wybór da możliwość doboru odpowiedniego rodzaju ozdoby, zgodnego z Państwa oczekiwaniami.

Ponadto w naszej ofercie proponujemy również usługę haftu komputerowego. Ta popularna i ceniona technika zdobienia materiałów pozwala uzyskać bardzo skomplikowane wzory, przy zachowaniu najwyższej jakości haftu. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i dogłębnej znajomości branży jesteśmy zdecydowanym liderem na polskim rynku zdobnictwa. Wiemy, że nowoczesność parku maszynowego, szczególnie przy hafcie komputerowym, jest bardzo ważna, dlatego dużą wagę przykładamy do ciągłego unowocześniania parku maszynowego i inwestujemy w jego ciągły rozwój. Dodatkowym atutem firmy jest własne, unikatowe wzornictwo tworzone przez doświadczonych plastyków i grafików komputerowych, a także współpraca z importerami dodatków krawieckich i odzieżowych - dzięki temu mamy największy wybór dżetów i cekinów, a dodatkowo stale posiadamy w ofercie nowości w zakresie różnych rodzajów dodatków (szczególnie dżetów i cekinów, ale nie tylko). Warto zaznaczyć, że gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, pomoc w sprawach technicznych związanych z różnymi technikami zdobnictwa, w tym z haftem komputerowym, oraz terminowość.

Jeśli więc poszukują Państwo firmy, która wykona haft najwyższej jakości, a dodatkowo oferuje szeroki i zróżnicowany wybór dżetów, cekinów i innych dodatków krawieckich, to znajdują się Państwo w odpowiednim miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.