Szukaj firmy


KOL-POL

Informacje ogólne

Nasza firma została założona w sierpniu 1997 roku, i jest wynikiem zapotrzebowania na tańsze usługi montażowe (według prawa celnego uszlachetniające) elementów z tworzyw sztucznych oraz układów scalonych. Rozwój firmy pozwolił w roku 2005 na zakup nowego terenu o łącznej powierzchni 13.000 m2 w tym 2000m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Planowana nowa hala produkcyjna o łącznej powierzchni 2100m2 pozwoli na dalsze zwiększenie produkcji i zatrudnienia, a także jeszcze większe uatrakcyjnienie firmy dla przyszłych kontrahentów.
Nabywając nowych sprawności, umiejętności oraz zdobywając jakość i zachowując terminowość zamówień, nasze usługi stawały się i stają coraz bardziej cenione i zapotrzebowanie na nie z każdą chwilą wzrasta.
I tak z początkowego zatrudnienia 5 osób przez trzy lata liczba ta wzrosła do pond 100 i na takim poziomie się utrzymuje, jak widać tempo zatrudnienia jest imponujące, a niewiele małych czy też średnich przedsiębiorstw może się takowym poszczycić.
Posiadamy własny transport o łącznej ładowności 25000 kg. Mamy doświadczenie w spedycji towarów za granicę. Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną obsługę przy realizacji powierzonego nam zadania. Usługi świadczone przez nas charakteryzują się wysoką jakością i starannością wykonania. Zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz transport.
Od maja 2004 roku posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001:2000. Nie jest dla nas nowością pracować zgodnie z wymogami Normy Zarządzania Jakością, gdyż system ten został wdrożony wraz z powstaniem naszej firmy w celu spełnienia wymogów naszych Klientów. Od listopada 2006 roku posiadamy certyfikat specyfikacji technicznej ISO/TS 16949:2002(E) dla przemysłu motoryzacyjnego.