Szukaj firmy


JDR Technik s.c.

Informacje ogólne

Nasza firma powstała w 2014 roku i naszą specjalizacją jest produkcja oraz sprzedaż, materiałów dla poligrafii a w szczególności szeroko pojętego introligatorstwa. Kapitałowo jesteśmy powiązani z firmą Lagertechnik s.c., działającą w branży łożysk. Stanowi ona dla nas zaplecze logistyczne oraz administracyjne.
Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie z zakresu, sprzedaży materiałów i maszyn introligatorskich. Wykorzystując tą wiedzę, swą ofertę budujemy na sprawdzonych produktach w dobrej jakości i zachowując zarazem przystępne ceny. Produkty są dostosowane do potrzeb nowoczesnego introligatorstwa
i zarazem doskonale się sprawdzają w powszechnym użytku, na najnowocześniejszym parku maszynowym Polskich i Europejskich drukarń dziełowych. Idąc za zmianami takimi jak: krótsze czasy narządu, krótsze nakłady, większa wydajność, nasze produkty również przechodzą tą metamorfozę i są dostosowywane do tych potrzeb. Konstruując naszą ofertę nie zapomnieliśmy o klasycznym introligatorstwie do dziś bardzo powszechnym oraz producentach albumów fotograficznych i galanterii. Dla tej grupy mamy specjalnie wyselekcjonowane produkty.
Korzystając z doświadczeń naszej siostrzanej firmy oraz własnych, jesteśmy firmą która, przede wszystkim stawia na szybką i fachową obsługę naszych Klientów.