Szukaj firmy


INPOL

Informacje ogólne

Firma INPOL rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku w Piekarach Śl. koło Katowic. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą materiałów samoprzylepnych w postaci: KROPKI KLEJOWE, kółka, rzepy i etykiety samoprzylepne.

W branży maszyn pakujących działamy od kilku lat, sprzedajemy maszyny do zamykania, formowania, paskowania oraz zaklejania opakowań kartonowych z użyciem taśmy samoprzylepnej, papierowej lub PP, PE. Oferujemy skuteczne, wydajne, wytrzymałe i łatwe w instalacji zaklejarki, formiarki, wiązarki do kartonów a także owijarki do palet oraz linie pakujące. Przeznaczone do pracy automatycznej lub pół-automatycznej, zaprojektowane z myślą o indywidualnych potrzebach użytkownika.
Jesteśmy również przedstawicielem włoskiej firmy PMR, która od kilkunastu lat działa w branży maszyn etykietujących, projektuje oraz produkuje szeroką gamę etykieciarek do naklejania etykiet samoprzylepnych na różne produkty. Posiadamy urządzenia do etykietowania produktów okrągłych, stożkowych, płaskich, o nieregularnych lub nietypowych kształtach.

Jako dystrybutor firmy Toschiba TEC dostarczamy drukarki kodów kreskowych dostosowane do indywidualnych wymagań klienta, począwszy od drukarek biurowych, poprzez półprzemysłowe, do najbardziej zaawansowanych urządzeń przemysłowych. W ramach znakowania i identyfikacji produktów oferujemy również czytniki kodów, terminale, oprogramowanie do projektowania i wydruku etykiet oraz etykiety samoprzylepne w rolii.
Naszym Klientom oferujemy również System Bezpiecznego Pakowania obejmujący taśmy papierowe aktywowane wodą, dyspensery do taśm oraz zaklejarki do kartonów.

Nasze PRODUKTY:

- maszyny pakujące
- linie produkcyjne
- taśma papierowa aktywowana wodą
- taśma pakowa
- dyspensery ręczne do taśm
- aplikatory automatyczne do taśm
- owijarki do palet
- stretch hood
- zaklejarki kartonów półautomatyczne
- zaklejarki kartonów automatyczne
- etykieciarki do etykiet samoprzylepnych
- etykieciarki do etykiet papierowych
- drukarki etykiet
- kropki klejowe
- kółka i rzepy samoprzylepne